Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Udv. Ma kellett volna megjojjo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eliza2020 kérdése:

Udv. Ma kellett volna megjojjon a menstruaciom de nem jott meg. Pedig 28 szemes fogamzasgatlot szedek. Meg nem volt ilyen. Lehetseges azert mert nagyon beteg vagyok? Nagyon megvagyok fazva levagyok gyengulve.

Figyelt kérdés

2013. nov. 14. 09:55
 1/10 anonim ***** válasza:
2-3 napos késés után azért kérdezz rá a nőgyógyászodnál.
2013. nov. 14. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
a megfázás miatt késhet... de azért figyelj, ahogy az első válaszoló írta... nem szedsz véletlenül antibiotikumot a megfázásra? ha jól tudom az gyengíti a fg. hatását :S
2013. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Fogamzásgátló mellett sem mindig pontosan 28 napra jön meg a vérzés.

Előfordul az mellett is 2-3 napos csúszás.

Évekig szedtem fogamzásgátlót és nem egyszer volt, hogy 1-2-3 napot csúszott.

A megfázásnak ehhez nincs köze. Az max. akkor lehet befolyással, ha valakinek rendes ciklusa van, neked meg az ugye nincs, mivel szedsz fogamzásgátlót.

Viszont ha 2-3 nap után sem jön meg, biztos ami biztos alapon csinálj tesztet!

2013. nov. 14. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
De lehet hogy emiatt kesik mert megfaztam?
2013. nov. 14. 10:03
 5/10 A kérdező kommentje:
Hat sosem jott pontosan meg emiatt szedem,nemreg pedig volt egy nagyon eros petefeszek gyulladasom nagyon nehezen gyogyultam meg
2013. nov. 14. 10:05
 6/10 anonim ***** válasza:
56%
Még délelőtt van ember!
2013. nov. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
vajon nem lesz baj? :(
2013. nov. 14. 10:46
 8/10 anonim ***** válasza:
43%
Beteg vagy,idegeskedsz és még a nap se telt le.Késik csak.
2013. nov. 14. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Még korán van, velem is ez szokott lenni, általában péntek délelőtt jön meg, aztán van, amikor csak délután. Nem kell megijedni.
2013. nov. 14. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is 28szemes tablettám van,Reziát szedek.A 4zöld tabi képezi nekem a szünetet és példaként nekem mindig csütörtöki napra esik az első zöld szem.Általában szombaton jön a megvonásosom,tehát a 3.zöld tabinál,ennek ellenére nem egyszer fordult már velem elő,hogy hétfő délután jött meg,amikoris már este az következő levelem 1.tablettáját kellett bevennem.Ettől függetlenül,nekem ilyenkor rendes vérzésem volt..És ez egy nem egyedi dolog,szóval nyugi:) aggódni akkor illik,ha ténylegesen nem jön meg a szünetben.
2013. nov. 15. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!