Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Volt már olyan személy az...

Volt már olyan személy az életetekben, aki már az első találkozáskor ismerősnek tűnt? Ez a tipikus, "mintha már 1000éve ismerném" érzés. Talán korábbi életeinkből hoztuk őt magunkkal?

Figyelt kérdés
2013. dec. 2. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:
volt,mar nem is egy,es nagyon fura.
2013. dec. 2. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Igen volt már velem is ilyen! Pl a vőlegényemmel mind a ketten úgy érezzük mint ha már 1000-éve ismernénk egymást és amikor találkoztunk akkor is ismerős volt és rögtön olyan dolgokról kezdtünk el beszélni amikről csak a házasok vagy régebben együtt lévő emberek szoktak beszélni pl ami nap beszélgetünk és csak anyit mondot,hogy emléksze ara mikor a régi házunkban éltünk
2013. dec. 2. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kétszer éltem át ilyet, nagyon fura volt, mindketten mosolyogva köszöntöttük egymást, valami nagyon erős vonzalmat éreztem kettőnk között, pedig az egyik nő volt, a másik pedig egy férfi. Nem tudom mi lehet az oka, talán egy okosabb majd megmondja.
2013. dec. 2. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Volt.


>Talán korábbi életeinkből hoztuk őt magunkkal?


Nem, ezek pusztán azért vannak, mert az az ember véletlenül hasonlít egy bennünk kialakult képre.

2013. dec. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem
2013. dec. 3. 06:17
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Nem hoztuk magunkkal, egyszerűen, az előző életeinkből ismerjük, már volt dolgunk vele. Az élet újra összehozott vele, csak nincs dolgod vele. Az akivel találkoznod kell, azzal úgy is fogsz. Tetteid következményeképp találkozol azzal akivel kell.
2013. dec. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!