Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehetséges, hogy az ember...

Lehetséges, hogy az ember utolsó perceiben látja a halottakat?

Figyelt kérdés

Egy távoli ismerősöm nagyapja nemrég halt meg és ott voltam amikor haldoklot és nagyon megviselt engem az öreg leukémiás volt. utolsó perceiben látta a holtakat aznap a falról szedte le állítása szerint a hajcsomókat és az ujjára tekerte azokat. De a kezében semmi sem volt. és valakivel beszélgetett a szobába pedig rajtunk kívül senki sem volt ott. családtagjaitól elbúcsúzott majd azt mondta nekik, hogy aznyissák ki az ablakot, ahogy kinyitották neki az ablakot egy nagy szél kerekedett fel az öreg egy nagy sóhajjal távozott. amikor pár hónap múlva kimentünk a temetésre a sír-körül virágok nyíltak ki a sír ketté volt hasitva. egy óriási hasadás volt egészen ravatalozóig. De a koporsón semmilyen hasadás sem volt. ezt mivel lehet magyarázni? nem vagyok vallásos, hívő, sem szkeptikus, csak egy kérdező

Üdv, j Ügynök


2014. jan. 1. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
78%
Még tart az éjszakai ivászat hatása, s kedvet kaptál trollkodni. Ilyen egyszerű.
2014. jan. 1. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
És ebben mi a trollkodás? ez nem a facebook barátom én normálisan ki írtam egy kérdést erre jössz ezzel kommenttel. ilyenkor felmerült a kérdés ki is az igazi troll? ez nem kamu kérdés pontosan ezért nem szoktam ilyesmiket kérdezni. én megváltozttam mostmár más ember vagyok... :-)
2014. jan. 1. 22:09
 3/16 anonim ***** válasza:
68%
Ha ez nem a kamu, akkor én vagyok a nagy piramis Egyiptomban.
2014. jan. 1. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
14%
"Lehetséges, hogy az ember utolsó perceiben látja a halottakat?"- Elvileg lehetséges...gyakorlatilag a történetedben levő furcsaság( a hajcsomók falról való leszedése stb) messzemenőkig kétségessé teszi, hogy ezek a lények jószándékú emberek voltak egykoron...
2014. jan. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem reagálok ilyen válaszokra és nem vagyok részeg. :)
2014. jan. 1. 22:20
 6/16 anonim ***** válasza:
14%
Szerintem lehetséges. Azt mondják egy csomó anyag szabadul fel a halálkor köztük DMT, amit sokan szent anyagnak tartanak, indiánok isszák főzetben szertartásokon.
2014. jan. 1. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Sokadik regisztrációdat használod el kedves J ügynök. Biztosan azért, mert soha nem trollkodsz.


Amit írsz az nem létezik.

2014. jan. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Esküszöm engem egyszer sem bannoltak kedves felpont ÓZ . én bannolom magamat. # 4 és # 6-nak köszönöm a normális választ, amit # 6-os mond lehetségesnek tartom. De milyen magyarázat van a hasadásra.
2014. jan. 1. 22:33
 9/16 A kérdező kommentje:
felpont ÓZ biztos tudod, hogy az első felhasználóm a Jigsaw v2.0 volt aztán azt hitték, hogy bannolva lettem. De ez nem igaz, ha akarom eltudom intézni. hogy ne tudjanak privátot küldeni nekem. De ez nagyon rizikós szerinted milyen nickben vagyok most? a kérdés komoly valóban megtörtént. nem szokásom hazudni. amikor azt hiszed. hogy hazudok én akkor mondok igazat fordított pszichológia. :)
2014. jan. 1. 22:51
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom, hogy vagytok vele, de én nagyon bírom J ügynököt! :) Tök jófej! Boldog Újévet! :)
2014. jan. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!