Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ha létezik hipnózis miért...

Ha létezik hipnózis miért hiányzik ennyire a köztudatból?

Figyelt kérdés
Hipnózis

2014. jan. 29. 14:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem világos, hogy mit akasz kérdezni.


Hipnózis létezik, csak nem az, amit a sok ütödött tart róla, mármint hogy hipnotizálnak valakit és ettöl akarattalan bábja lesz a hipnotizörnek.


A hipnózis ennél sokkal komolyabb, tudományos módszer, aminek sok haszna van, de arra nem alkalmas, amire a sok hülye szerint az lenne.

2014. jan. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Mert a szakképzett orvosok is csak nagyon indokolt esetben végezhetik. Nem veszélytelen eljárás.
2014. jan. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
76%

Hiányzik? Rendszerint előfordul, mert a sok laikus a "népszerű" pszichológia miatt azt hiszi róla, hogy valamiféle varázslat, amellyel tudsz irányítani másokat. Mondanom sem kell, ez elég nagy hazugság. És nem csak ez az egy tévhit van a hipnózissal kapcsolatban. A kedveniceim:

- A hipnózis az ezotériához tartozik.

- A hipnózissal vissza lehet tekinteni az előző életünkbe.

- A hipnózis csak teljes csendben, és nyugalomban lehetséges.

- Létezik spontán hipnózis, amellyel egy-két perc alatt képes vagy valakit hipnotizálni az utcán, csak úgy.

- A hipnózis alváshoz hasonló állapot.

ÉS még sorolhatnám.

2014. jan. 29. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Mert napi szinten hipnotizálva vannak az emberek a szórakoztatóiparon keresztül, és ha többet tudnának róla, akkor nem lennének kezesbárányok.

Ha többet akarsz megtudni erről:


http://www.youtube.com/watch?v=lkKlP_DgJRw&list=PL28E4CC2248..


http://www.youtube.com/watch?v=eR5F0xvSjyE&list=PLB82A2AED3B..


http://www.youtube.com/watch?v=pwgvW6D3_no&list=PL830CC9A2FA..

2014. jan. 29. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Létezik a hipnózis. De nem mindenkit lehet hipnótizálni, ahogy a filmekben szoktad látni a valóságban teljesen másképp fest.
2014. jan. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Érdekesek a válaszok. Köszönöm. Sajnos kb. ennyit én is tudtam eddig. Ha érdemesnek találjátok a témát - főleg azok akik nem csak hallottak róla- osszuk meg amit tudunk. Lehet, hogy a válaszok által nem csak én leszek tájékozottabb.
2014. jan. 29. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:
60%
4-es, eléggé elvtévedtél. A szórakoztatóiparban természetesen igazi hipnózist nem alkalmaznak, mert ahogy már írtam, az emberek nem kezdenek el ugatni, csak azért, mert a hipnotizőr azt mondja neki. A hipnózis alanyai nem kezesbárányok, hanem emberek.
2014. jan. 30. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
11%
Nézd végig azokat a videókat amiket linkeltem, és gondolod újra. Ha akarod mutathatok példákat pl a zenén vagy filmen keresztüli progresszív vagy szubliminális programozásra.
2014. jan. 30. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
68%

Bocsi, nyolcas, hogy a NWO-baromság helyett a TÉNYLEGES pszichológiának hiszek, amihez nem kis közöm van... -.-

Ez már tényleg nevetséges.

2014. jan. 30. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Sokkal hatékonyabb terápiás eljárások is vannak mint a hipnó és sokkal veszélytelenebbek is .
2014. febr. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!