Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan tudnék foglalkozni...

Hogyan tudnék foglalkozni különböző parajelenségekkel?

Figyelt kérdés

Már nagyon sok horrorfilmet láttam, amelyek valós történetet dolgoznak fel, és innen kezdett el érdekelni a dolog. Szívesen utánajárnék állítólagos démonoknak és szellemeknek, szívesen foglalkoznék ezzel a témával úgy, ahogy annak idején Ed és Lorraine Warren. Érdekelnének a mindennapi emberek történetei is. Évek óta kíváncsian figyelem a paranormális dolgokat, olvasok utánuk és mi egyéb. Most már elég idősnek érzem magam ahhoz, hogy komolyabban érdeklődhessek a parapszichológia felé.

Valakinek tipp? Esetleg valaki társulna?

20/L


2014. márc. 4. 15:37
 1/9 anonim ***** válasza:
88%

Beszélj olyan emberekkel személyesen akik átéltek ilyeneket és vannak tapasztalataik.

Ha lehet kísérletezz velük, pl. akik azt mondják különleges képességeik vannak és teszteld őket. Ha ismerősöd fotózott valami furcsát, akkor próbáld reprodukálni vagy elemezni a képet.

A legizgalmasabb, amikor olyan helyszínre mész el, ahol megtörténtek különböző parajelenségek. Pl. Mária jelenés vagy szellem lakta hely.

Egyébként ajánlom neked megvenni a Hihetetlen magazin különkiadását a Paranormális jelenségek M.o.-nt.

Abban rengeteg ilyen helyet írnak le, megadva a helyszíneket és sztorikat hozzá. Nagyon sok van.


25F

2014. márc. 4. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos tippeket, ment a zöld kéz!
2014. márc. 4. 15:44
 3/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én szívesen társulnék.

2014. márc. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%
Akkor vágja bele !
2014. márc. 4. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én is szívesen társulnék... 24F Néha szoktam olvasni Hihetetlen magazint, te is tedd azt! Van egy paranormális jelenségek Magyarországon különszám, abba kereshetnénk valamit, aztán ucu neki.


[link]

2014. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Már nagyon sok horrorfilmet láttam, amelyek valós történetet dolgoznak fel...


Na én itt dobtam el az agyam. Gratulálok!

2014. márc. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszadó! Ha figyelmesebben vagy tovább olvastad volna a leírásomat a kérdés alatt, nem azt írtam le, hogy feltétlenül hiszek bennük, hanem azt, hogy onnan kezdett el érdekelni az egész téma. Szerintem ez nem szégyellni való dolog. Ha még ennél is ügyesebb lettél volna, kitalálhattad volna az írásomból, hogy csupán érdekel az egész, és nem megrögzötten hiszek bennük, így kérlek, még ne dob el az agyad.

Megy a zöld a hasznos válaszoknak, és az üzenet a társulni vágyóknak! :)

2014. márc. 5. 21:46
 8/9 anonim válasza:
wuhú szellemüldözősdit játszunk? 10 éves korom óta érdekelhetnek az ilyesmik, sokat néztem id diszkoverit,meg hihetetlent is olvasok gyakran,én is akarok játszani(17 f,társulnék)
2014. márc. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
előző válaszoló vagyok,asszem a paranormális hihetetlen különszám valahol megvan, megkeresem
2014. márc. 6. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!