Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Én is nyerhetek a lottón, ha...

Én is nyerhetek a lottón, ha sok parapszichológia gyakorlatot végzek (vizualizáció, agykontroll, telekinézis)?

Figyelt kérdés
Itt lejjebb volt a kérdés, ami ihletet adott, ezek szerint bárki megérezheti előre, hogy mik lesznek a számok, láthatja a jövőt előre, vagy akár pszichikus erejével befolyásolni is tudja.

2014. márc. 21. 12:10
1 2
 11/16 anonim válasza:
te inkább ne nyerd meg....
2014. márc. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Nem. Az esélyeidet akkor tudod csak növelni, ha minden kombinációt megtippelsz. Egyébként ezzel egy kevés pénzt akár még kereshetsz is. Várd meg, amíg nagy nyeremény jön, vegyél fel hitelt, elosztva több lottózó között rakd meg az összes téted, és meg fogsz vele nyerni minden nyereményt. Bár nem garantálandó, hogy más nem fog nyerni.

Bár ezt már pár tudós kipróbálta, és jó sok pénzt nyertek(de mivel nem vettek fel hitelt, ezért olyan 100-200 ember között oszlott fel a nyeremény).

2014. márc. 21. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szerintem a parapszichológiát inkább személyiségfejlesztésre fordítsd.
2014. márc. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy ez csak kamukérdés, más szóval, csak viccelsz. Ha még sem, akkor nagy bajban vagy.


Itt fentebb egy ” kedves ” ember ajánlotta, hogy játszd meg az összes kombinációt. Ő vagy ártani akar neked a kegyetlen tréfájával, vagy pedig szintén nagy bajban van.

Az ötös lottó esetén például 44 millió szelvényt kellene kitöltened és beküldened a biztos nyeréshez. Ez körülbelül 10 milliárd forintba kerülne neked, és ha egyedül nyersz, kapsz átlagban fél milliárdot. Nem egy jövedelmező üzlet.


Az esélyt nem tudod megnövelni, mert nem vagy csodafakír. Még ha mentálisan lehetséges volna is hatni az eseményekre, ez akkor is ütközik más emberek vágyaival, akik ugyebár nem arra vágynak, hogy te nyerjél.

Felejtsd el a szerencsejátékokat, vagy ha csak ugratás volt, találj ki valami szellemesebbet.

2014. márc. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

"Itt fentebb egy ” kedves ” ember ajánlotta, hogy játszd meg az összes kombinációt. Ő vagy ártani akar neked a kegyetlen tréfájával, vagy pedig szintén nagy bajban van. "

Nem vagyok kegyetlen, se elmebajos, csupán felvetettem matematikailag, hogy lehet mindenképp nyerni.

2014. márc. 22. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Az ötöslottó heti várható főnyereménye 195 millió ft amúgy :D
2014. márc. 26. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!