Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Úgy érzem az életem nyomorúság...

Úgy érzem az életem nyomorúság. Nagyon visszahúzódó vagyok. Szinte nem is beszélek. Úgy érzem befolyásolnak. Tudnátok segiteni?

Figyelt kérdés

Apámmal, és a bátyámmal élek, úgy érzem a bátyám befolyásol. A rossz gondolatok kerülgetnek. Nagyon visszahúzódó ember lettem. A beszédkészségem nagyon elromlott. Nagyon magamba vagyok fordulva, de úgy hogy közben, azt érzem, hogy a bátyám befolyásol.

Jelenleg külföldön élünk. A gondolatokkal szinte nem is tudok küzdeni. Csinálok jógát is. De, még ott is beugrik valami a bátyámmal kapcsolatban. Már meg is mondtam, hogy nem akarok velük élni. Apámnak mostanában mondtam hogy nem akarok velük élni. Apám nagyon rosszul érezte magát. -Miért nem akarsz velünk élni? -Mert rosszul érzem magam, ha ebben a közösségben vagyok. -Szóval, akkor velem van a baj. Nem, nem veled van a baj, hanem a bátyámmal. Külön akarok élni tőletek. Nekem is a vitában kicsordult a könnyem, de közben olyan gondolatok mentek a fejemben, egyszerűen komolyan vettem nagyon nagy elszántsággal vitáztam ezt. És mikor, azt mondogattam, hogy nem fogok veletek élni. Akkor, olyanokat gondoltok keresztezték gondolataimat mikor apámmal beszéltem, hogy szállítanak egy koporsóban. , , Nem is fogok velük élni", mert meghalok. És közben az érzéstelenség elütött. De akkor nem tudtam a gondolatokat kontrolálni, és ezek a gonosz gondolatok jöttek. Amit úgy éreztem, hogy a bátyám okoz. Aztán, beszéltem apámmal, és apám mondta, hogy csak ti értetek élek. Majd felköti magát. Hát mondom, lehet előbb én felkötöm magam. Kérdezi, miért van ez a nagy ellenszenv ellenünk? -Szerinted az jó, ha olyant álmodok, hogy öngyilkos leszek? Utánna este a vita befejezése felé értünk. De tudtam, hogy ez csak Ilyenek jöttek. És, jönnek. Nemrég voltunk, Magyarországon. Iskolai szünetben. A bátyámmal voltam pár napot, mikor a bátyámmal voltam, nagyon üresek teltek a napjaim, a számítógépet sem mertem elkérni. Csak ültem, és szenvedtem és a tehetetlenség érzése volt. Ahogy eltelt pár nap, egyre feszültebb lettem. Egyik napon, fent voltam sokáig. Olyan gondolataim voltak, hogy kiakarja szívni az energiámat. Majd mikor tehetetlenségemben, remegve lefeküdtem. Az ajtóhoz néztem, egy macska jött be az ajtó elé a járdáról. És, egyenesen a lakás ajtóján át, az üvegen felfelé nézett a szemembe. Világító szemeivel. Nagyon megrémültem, odarohantam, a számítógéphez, és megnéztem, hogy mit jelent a macska. Kimentem, az utcára, és elmentem távolabb a lakástól. És megálltam, és imádkoztam. Majd visszamentem, de a gondolatok csak jöttek. Lefeküdtem, elhatároztam, hogy megfogom neki mondani hogy, , , Nem akarok veletek élni", Mikor reggel fölkeltem, olyan érzés nyomott el, hogy kimondanom. De, én ki is akartam mondani, de valami gátolt ebben, és végül elkezdtem magamban halkan kimondani, majd hirtelen kimondtam. És, olyan érzés nyomott el, hogy, , , nem tudok mit kezdeni". És könnyeztem, majd megkaptam, a választ, hogy, én ezt megértem. És, akkor kivel akarsz élni? Azt mondtam, egy nevelőintézetben. De tehetetlen voltam, de amikor elindulóban voltam, a lakástól, rápillantottam, és olyan volt a nézése, , , mintha ilyen uralkodói nézése lette volna" amitől mégjobban kiborultam, de nem felém nézett. De ezzel olyan érzés lett bennem, hogy miért néztem rá? Ezzel csak még jobban kiborultam, a gondolatok elszabadultak bennem, úgy éreztem, hogy tehetetlen vagyok. Aztán, elmentem a régi házunkhoz aztán ott voltam. A bátyám maradt, én elmentem. Ott voltam, ott valamennyire nyugodtabb voltam Ott voltam, A hetek össze vannak folyva életemben. De, a bátyám, nem szeret oda még csak kimenni sem. De aztán, valamiért kijött, este. Nekem ezzel olyan gondolataim, voltak, hogy valamit akar velem csinálni. És, mikor utaztunk a vonaton, külön mentem a bátyámtól, felállva, tehetetlenül, és azt mondogattam magamba hogy felakasztom magam. Mikor vele utaztam, direkt belül ültem, és nagyon feszült lettem, arra gondoltam, hogy valamit csinál velem. Megdörzsöltem, idegességemben a kezemet, majd ő igényesen megdörzsölte a sajátját. A kézfejemen égető érzés lett, de közben a halál gondolatai jöttek, De nem mertem, hozzá szólni. És úgy éreztem, ezt ő csinálja velem. Az idő nagyon gyorsan megy nálam. Mikor



2013. ápr. 20. 16:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
A bratyódat ki kell nyìrni, ez van mese nincs.
2013. ápr. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Illusi0n ***** válasza:
100%

Dehogy kell kinyírni!

Azzal sem lenne jobb!


Költözz el, minél előbb! Ha megszünteted Vele a napi kontaktot, helyre fogsz szép lassan rázódni! Visszatér az életkedved, találsz társaságot magadnak, ahol jól érzed magad!


És ne hagyd, hogy lelkileg befolyásoljanak, és terrorizáljanak! Mondd meg, hogy saját életet kezdesz, majd találkozol Apukáddal!

2013. ápr. 20. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%
a szövegben semmi nincs, amit a bátyád ténylegesen tenne veled szemben. nem lehet, hogy ezt te látod bele? nekem kicsit paranoidnak tűnt az egész írás hangulata. ha valami ilyen belső szorongásaidat vetíted ki a bátyádra, akkor lehet egy pszichológus hasznos lenne.
2013. ápr. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A bátyád semmit nem csinál veled, ahogy leírtad, 2 szót nem váltatok soha. Ezt erősen beképzeled magadnak. Keress fel orvost.
2013. ápr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Szükséged lenne valakire, aki szeret téged. Másrészt egy pszihiáter is kellene talán. A leveled alapján úgy látom, hogy nagyon nagy bajban vagy. Nincs egy olyan személy a környezetedben akivel megbeszélhetnéd? Anyagilag hogy vagytok? Apukád nem vinne el egy szakemberhez?
2013. ápr. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

És még hozzá szeretném tenni: a bátyám Kos csillagjegyű. Mikor apámmal veszekedtem, minden dolog csak fizikailag jött ki. Ezért apámnak a véleménye, jelenleg annyi, hogy én, nem veszem őt semmibe. Pedig és a beszédkészségem miatt, meg nem tudom magam kifejezni. Megmondtam, hogy nekem nem kell semmi, csak elakarok menni Magyarországra, és vissza sem akarok jönni. És, teljesen külön élni tőletek. És, úgy érzem, hogy ezeket a veszekedéseket, ami ezen a héten jöttek ki a bátyám okozta. És, ő ezzel azt akarja el Azt vettem észre, hogy a homlokom be van nyomódva középen. Most, a jelenlegi veszekedésemből, úgy jöttem ki, hogy apám megmondta nekem, hogy jó, holnap hazaviszlek Magyarországra, most úgy aki megmondja a fiának, hogy mit csináljon. ,,Hogy, én akarok hülyét csinálni belőlük."Hogy elmegyünk Magyarországon, az orvoshoz, és ő majd ad beteg igazolást,hogy a külföldi iskolában, miért hiányoztam. De, én nem akarok Külföldön iskolába járni, én ki is akarok innen iratkozni. Mintha valami a fejembe azt akarná sugallni, hogy átvágtak, és olyan helyzetbe szorítanak gyakorlatban , hogy mindenképpen visszajöjjek. És megmondtam, azt is hogy én ide vissza sem akarok jönni. Azt mondta, ő ezt egyenlőre még nem tudja hogy a jövőben, hogy lesz. De, most esküszöm úgy érzem, hogy az ottani létemhez korlátokat szabtak, valahogy ezek vannak a gondolataimban. Hogy írjam alá, hogy kérem apámat, hogy vigyen Magyarországba. És, hogy ne akarjam őt itt kikészíteni. És írjam alá, hogy Magyarországra akarok menni, ott akarom folytatni az iskolát, elfogok menni az orvoshoz, És a régi házunknál fogok laki. Ezeket írjam le. De most azt érzem, hogy nagyon beszorítottak, apám eddig azt mondta, hogy akkor azt csinálsz amit akarsz. Most meg nem akarja engedni, szinte hogy kiiatkozzak az iskolából, és ha majd az orvos megmondja, hogy nem lehetek velük akkor nem jövök ide vissza. De én nem akarok velük élni. Főleg ezekkel a gondolatokkal. De, most meg olyangondolatokat akar sulykolni belém valami, Majd az orvosnál nem tudom elmondani amit a bátyám miatt érzek.

2013. ápr. 20. 20:57
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm nagyon a segítségeket! Az orvos, úgy látja be, hogy nincs problémám, akkor sem akarok velük lenni. Főleg, hogy most már úgy jöttem ki ezekből, hogy egy szemétnek néznek.
2013. ápr. 20. 21:18
 8/15 Skywalker33 ***** válasza:

A külső környezet változásához az kell hogy benned változzon valami.

Úgy értem az ima nem áll tőled távol, ajánlom a tiszta imát, csak az Isten közelségéért imádkozz, ne mond ki hogy ezt meg azt akarod mert az sosem olyan tökéletes mint amit az univerzum adni tud. Szerintem ez lenne a belső út. A fizikai világban meg keresd a megoldást kreatívan és legyél őszinte a rokonaidhoz...és egyszercsak lesz megoldás...

T :)

2013. ápr. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
18%
Hagyd abba, hogy a testvéredet vádolod mindenért. Neki semmi köze ehhez. Ez a te magánügyed. Ha van hová hazajönni, az jó, tedd meg mielőbb, és itt keress pszihológust, aki segít eligazodni a lelkedben.
2013. ápr. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
16%

Kedves paranoid skizofrén fiú!

Kérlek ne gyere Magyarországra.

És kezeltesd magad.

2013. ápr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!