Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van az, hogy néha,...

Miért van az, hogy néha, mikor sétálok az utcán, vagy csinálok bármilyen dolgot, úgy érzem, hogy én ott már egyszer voltam, ill. már olyat egyszer csináltam, pedig biztos, hogy még ott nem voltam, ill. nem tettem? Röviden, deja vu élmény tör rám.

Figyelt kérdés

2014. jan. 17. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:
59%
a kérdésben már ott a válasz
2014. jan. 18. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2014. jan. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Fürediné Kiefer EDit ***** válasza:
100%
Azt tapasztaltam, hogy az emlékezet bekapcsol,amikor valaki első ránézésre már ismerős, vagy valamely hely ismerős,úgy tűnik,hogy valamit már egyszer csináltam,mert az agy fényképez, raktároz, előhívja a dolgokat és tálalja,ezzel is lehetne bizonyítani, hogy van az emberben egy központi mag, mely halhatatlan.Ha a jelenben élek, akkor az örökkévalóságban vagyok, olyankor nem emlékezem,de viszont ha beugrik az ismerős jelenet,akkor a múltban vagyok, a régi történetben és a régi képeket elő tudom hívni, ezért állítják ezoterikus írok,hogy a múlt,a jelen, a jövő együtt létezik bennünk, a szellemben.Önmegfigyeléssel, tapasztalattal lehet rájönni a titkok forrására.Ha én ülök a csendben,csak pihenek,egy idő után értékes gondolatok jönnek elő,akár instrukciók,figyelmeztetések a jelenre, a jövőre,de akár a múltra is.Nem meditálok olyankor, csak hallgatom a csend zenéjét, majd megszólal egy belső hang és üzeneteket kapok.Az egész folyamat természetes.Ezért hiszem azt, hogy minden le van kódolva az emberben, csak a tudást elő kell hívni.Ilyenkor úgy érzem, hogy az egész világ egyben van, én a részecskéje vagyok, de a részecskében benne van a világ egész tudása és törvénye.
2014. jan. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Semmiképpen nem jelentheti azt, hogy pl előző életből megmaradt emlékkel állok szemben, tehát hogy azért ugrik be valami ismerősnek, mert azt már egyszer megéltem?
2014. jan. 19. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!