Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehet ez? Vajon el vagyok...

Mi lehet ez? Vajon el vagyok átkozva? Mit tehetnék ilyen helyzetben?

Figyelt kérdés
Tehát,az életemben mostanában borzalmasan mennek a dolgok amitöl nagyon kétségbe vagyok esve!!Bármilyen téren próbálom terveimet megvalósítani az romba döl vagy rosszul jövök ki belöle.A párkapcsolati éltem 0 és olyan mintha minden összefogott volna ellenem.Már úgy gondolom kár volt megszületnem.AMI A LEGFURÁBB az hogy a spontán dolgok nagyon jól sikerülnek(pl nyertem egy értékes telefont és a kártyában is nagyon szerencsés vagyok)Mindenki nagyon szerencsés srácnak gondol de a vágyaim nem teljesülnek.Ez már nem lehet véletlen.Valakik azt mondták hogy még egy kutya is ügyesebb nálam ezért kezdem azt hinni hogy EL VAGYOK ÁTKOZVA!!Várom a tanácsokat mit tegyek mivel magamtól már nem tudok megoldást találni!!Igen és a SZKEPTIKUSOK VÁLASZÁT IS VÁROM AKIK NEM HISZNEK AZ ÁTOKBAN!!!

2013. jún. 25. 22:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Lehet csak sokat netezel.


-A párkapcsolati éltem 0


-(pl nyertem egy értékes telefont és a kártyában is nagyon szerencsés vagyok)


Ezek netfüggőség jelei

2013. jún. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Mindenkinek van jobb vagy rosszabb szakasza az életében, az élet erről szól. Nem vagy elátkozva. Minden rendbe fog jönni, addig tarts ki egy kicsit, amúgy ezzel is edződsz.

Érted minden rosszban van valami jó csak fel kell ismerni.

2013. jún. 25. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Kedves #2/2!!Tudod 16 éves srác vagyok és életem elsõ napjától "peches" vagyok.Hogy mondjak neked egy példát volt egy betegségem és az orvosok rossz gyógyszert írtak fel így évekig félrekezeltek.Most már meg van a helyes diagnózis és jó pár év után jobban lettem.Tehát elég hosszú ideig tart ez a szakasz!
2013. jún. 26. 13:01
 4/8 anonim válasza:
Ok, nem megsérteni akartalak csak megnyugtatni. Velem és jó pár embernek akivel volt szerencsém megismerkedni eddig voltak rossz történések az életében: anyagi problémák, csonka család, depresszió stb. de mi mind képesek voltunk ezeken a dolgokon túllépni. Ezért írtam előzőleg neked, hogy ez nem egy maradandó állapot! Mert átéltem én is.
2013. jún. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Semmi baj nem sértõdtem meg
2013. jún. 26. 20:41
 6/8 anonim ***** válasza:

A 2-es jól mondja.

Szerencsés sorozatban könnyű sikeresnek lenni, a nehéz időszakokban derül ki, ki a legény a gáton!

2013. jún. 29. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Dxeno ***** válasza:

Azt írtad,16 vagy. Ez az korszak az egyik leggenyább korszak életedben. Ne parázz. Helyre fogsz jönni. Menj el sportolni(ha még nem teszed) járj közösségbe,társaságokba(ha így teszed,nem tudok mit mondani). Menj kirándulni,sétálni. Hidd el,ahogy idősödsz el fog múlni. Tapasztalat.

F/18

2013. júl. 13. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Brenko9924 válasza:

Hello!


Én 14 vagyok és hasonló az életem de mindig van egy újabb ötlet amiből meríthetek önbizalmat vagy erőt. Tűzz ki egy célt és próbáld elérni. Lesz hogy nem fog összejönni de akkor ki kell tűzni egy újat és újat stb... Ezt is csak azért hogy ne csak éldegélj mint sokak legyen valami célod amiért élsz. Lesz barátnőd neked is és nekem is idővel. Tarts ki :D

2013. júl. 14. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!