Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Porszívóval is lehet?

Zowie kérdése:

Porszívóval is lehet?

Figyelt kérdés
Tértisztítást szeretnék csinálni a lakásban és az egyik dolog sóval kapcsolatos. Azt írja, hogy az összesöpört sót le kell húzni a WC-n. Összelehet a sót porszívózni vagy mindenképpen söprűvel kell összeszedni? Mert az egyik szobába gumitégla van lerakva és azon lehetetlenség lenne összesöpörni.
2014. máj. 6. 20:32
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
59%
[link] #003366;
2014. máj. 6. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Világosíts már fel légyszi, ez most csak poén?
2014. máj. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs semmi poénos benne. Vagy szerinted mi a vicces?
2014. máj. 6. 22:18
 4/21 A kérdező kommentje:

Minden élőlénynek van rezgése, de a cselekedeteknek, tetteknek is, melyek hosszú időkig, akár évszázadokig is ott maradnak a helyszínen. Az erőszakos cselekedetek, veszekedések, viták, fájdalmas események, betegségek, részegség, ordítozások, verekedések energiái hasonló energiákat, rezgéseket vonzanak magukhoz, illetve kényszerítő hatással lesznek az ott élőkre. Nem akartam részletezni de látom egyesek csak b@romságokat írkálnak, mert fogalmuk sincs, hogy mit kérdeztem. Spirituális tértisztításról és nem egyszerű lakástakarításról van szó. "Minden szoba sarkában helyezz el fél marék tenger sót.

Vékony csíkban a küszöbre is szórj és 24 órán át hagyd ott.

Majd söpörd össze és söprés alatt többször is ismételd magadban: Kisöprök minden piszkot és negatív energiát a házamból.

Az összesöpört sót le kell húzni a wc-n." Ez miatt kérdeztem a porszívót.

2014. máj. 6. 22:33
 5/21 anonim ***** válasza:
66%
Hát értem, csak akkor jó a porszívó, ha utána leölsz 2 girhes kecskét és átitatod a várükkel a sót és a végzet hegyének tüzében égeted el, miközben ismételgeted magadban Máté 3. evangéliumát.
2014. máj. 6. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Hát qva vicces egy gyerek vagy csak az a gond, hogy nem veszem a poént. Azt hittem, hogy van itt értelmes ember de tévedtem. Nem tudok sajnos azon nevetni, hogy amikor jövök haza a konyhába ül a kutya és remeg félelmébe. Pár hónapja költöztünk a lakásba és a kutyán is látszik,hogy van valami és még történtek furcsa dolgok, amit most nem részleteznék. Bocs, hogy nem nevetek.
2014. máj. 6. 22:44
 7/21 anonim ***** válasza:
27%
Akkor vidd el állatorvoshoz biztos valami baja van, nem biztos a szellemek húúúú
2014. máj. 6. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
27%
Jó, akkor öntsd ki a sódat a lakásban és porszívózd össze ... aki ilyen hülye azon nem lehet segíteni.
2014. máj. 7. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Te aztán marha nagy segítség vagy:DDDDDD
2014. máj. 7. 08:57
 10/21 anonim ***** válasza:
46%
Igaza van a #9-esnek Nevetséges a problémád. Nem értem, hogy az embereknek miért nincs jobb dolga annál, hogy a tértisztítással foglalkozzanak. Egy ilyen hülye kérdés után ne lepődj meg, ha hülyének tartanak az emberek.
2014. máj. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!