Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Porszívóval is lehet?

Zowie kérdése:

Porszívóval is lehet?

Figyelt kérdés
Tértisztítást szeretnék csinálni a lakásban és az egyik dolog sóval kapcsolatos. Azt írja, hogy az összesöpört sót le kell húzni a WC-n. Összelehet a sót porszívózni vagy mindenképpen söprűvel kell összeszedni? Mert az egyik szobába gumitégla van lerakva és azon lehetetlenség lenne összesöpörni.
2014. máj. 6. 20:32
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Ha a porszívóval kiszívod a levegőből a port, akkor a légtér eléggé megtisztul, tehát szerintem így próbálkozz.
2014. máj. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Mégis mit tudna tenni bármilyen energiával egy porszívó, vagy pár marék só?Én hiszek ezekben az energiákban, valóban vannak ilyenek.És ezektől a rossz dolgoktól is Isten által lehet legbiztosabban megszabadulni.Lehet, hogy az energiák nem tűnnek el, de segít neked ezekkel gond nélkül együtt élni.Bár sokat segít az is, ha a magad stílusa szerint rendezed be a lakást, úgy, hogy számodra vidám, otthonos legyen és tisztán tartod.Igyekszel, hogy te már ne halmozz fel ott több rossz energiát, tehát óvakodsz otthon a veszekedésektől, egyéb negatív dolgoktól.Így egy idő után a sok jó, amit a házba "hozol" felülírhatja a rossz energiákat.
2014. máj. 7. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Inkább söpörd, mert ha apró szemcse is van benne, akkor a porszívó másik végén a levegőbe visszajut, így nem lesz eltávolítva.
2014. máj. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
kevesebbet kell verni azt a szegény állatot.
2014. máj. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Na ide figyelj 14-eske nem ismersz, úgyhogy ne írj ökörségeket, a kutya sosem volt verve és jobb dolga van, mint egy néhány embernek.
2014. máj. 7. 22:32
 16/21 anonim ***** válasza:
32%

Pff, ez mekkora baromság már :D.


Pl.: miért pont a WC-n?


Ha neked jól esik, hát porszívózzad, de sokkal inkább felfrissülne a szobád, ha rendszeresen szellőztetnél.


Ezek a "rezgés dolgok" meg... komolyan... Csak én tanulok természettudományokat?

2014. máj. 8. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Nyugodj meg minden nap szellőztetek. Nem értem mit kell itt támadni amikor feltettem egy kérdést és csak egy egyszerű választ vártam.
2014. máj. 8. 08:55
 18/21 A kérdező kommentje:
Mellesleg az ablakon kéne kiszornom a szomszéd fejére?:DDDD
2014. máj. 8. 08:55
 19/21 Rafael Csaba ***** válasza:

Kedves Kérdező,


javaslom, hogy használj más tértisztító technikát, olyat, amihez nem kell sót szórni a földre.


A rituál-mágiában a só a Föld-elemet képviseli, ezt a legtöbb rítus megköveteli. Ám, amit Te próbálsz, az csak erre alapoz.

Vannak olyan rítusok, amihez mind a 4 elem szimbólumára szükséged van (én ezeket javaslom), s ott elég só jelenléte, nem kell vele végigszórni a lakást.


Ezenkívül van akarati-mágiára alapozó technikák, ott semmilyen fizikai eszközre nincs szükséged.


Illetve, ahogyan 12-es is írja, egy elmélyült ima, invokációk, esetleg mantrák recitálása is képes áthangolni a tér energetikáját és informatikáját.


16-os, nem, nem csak Te tanultál tt-kat, mindössze vannak, akik tovább léptek ;)


Kérdező, Neked írok privátban néhány hivatkozást.


Üdv, Csaba

2014. máj. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Az egészhez elég egy porszívó (más néven morgoncirtó).
2014. máj. 9. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!