Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van folyamatosan dejavu...

Miért van folyamatosan dejavu érzésem?

Figyelt kérdés

Pár napja volt az egyik legdurvább.

Reggel úgy keltem fel, hogy arra emlékeztem az álmomból egy kérdést olvastam(de a konkrét kérdésre nem emlékszem, csak hogy milyen témában volt) és az utolsó válaszíró neve is bevillant, meg hogy mit írt(de az szinte szó szerint).

Erre pont megnyitok egy kérdést , odaírom a válaszom, és mikor visszanézem, látom ott a válaszíró neve, és szó szerint az, amit reggel láttam álmomban.

Valaki tapasztalt már hasonlót az életben?



#deja vu #párhuzamosvalóság
2014. máj. 7. 22:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Igen, mindenki.


Csak nem tudom, miért a parapszichológiai részbe írod, ebben az ég világon semmi misztikus dolog nincs. Az agyunk ver át minket ilyenkor, ennyi.

2014. máj. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alom dimenziojaban nincs ido - ezert lehetseges a dejavu. Ido, mult jovo csak a mi fizikai sikunkban letezik.
2014. máj. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Érdekes mi volt a válaszíró neve?
2014. máj. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Igen tapasztaltam hasonlót! álmomban lezuhant egy repűlő,másnap ment a tv-ben hogy lezuhant igazából csak más szögben mint az álomban mert volt felvétel!
2014. máj. 8. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Azt mondjak elozo eletunkben megtortent hasonlo,es ez is okozhatja az erzest.de en nem nagyon hiszem mert mikor 100%ig tudod h megtortent ( es a te esetedben biztos nem gyakorikerdeseztel) ez a dimenzios dolog nemis hangzik rosszul. Mivel almunkban kikepunk a testunkbol( marmint a lelku,k) lehet nem csak "osszevissza" maszkalunk hanem atsiklunk egy dimenzioba,hat nemtudom eleg hulyen hangzik:D mindebesetre tok elgondolkodtato*.*
2014. máj. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

én is voltam így egy fórumon olvastam hogy jaj szegényt ki fogják rúgni..bementem dolgozni és kirúgtak :(

olvastam Krisztáról akinek esküvője lesz ma meg hallottam is róla..pont ott is olyan szitu volt meghivják e a buliba a takaritónőt..

vannak dolgok amit olvas az ember és megtörténik és vannak amik nem.. van aki nyitott a dolgoka jobban olvas jobbam megfigyeli a környezetét és van mikor előjön a dejavu -utolag emlékszik rá.

én nem figyelek ilyenekre gyerekes játék -rossz bábu vagyok nagy szìvvel -ami ekg szerint nem rossz..

2014. máj. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Igen ez a dejavú.


megálmodod hogy mi fog történni.

Leggyakrabban karmikus események előtt van ilyen.

Nem kellemes!, ha nem tudsz benne helyt állni akkor meg nagyon nem.

2014. máj. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

este úgy feküdtem le hog fa alatt tudtam csak megállni és paráztam nehogy rádöljön.vmikor hajnalb megébredtem igen fújt a szél nem bírtam aludni-olvasgattam. olvastam vki irta rá ne döljön a fa a házára..-reggel kaptunk sms t hogy menni kellene helyettesiteni mert a fa a házra dölt nem tud bemenni dolgozni..

dejevu? :) "véletlenek nincsenek"

2014. máj. 15. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Piert ***** válasza:
100%
Ez a deja-vu olyan ismerősen hangzik... mintha már hallottam volna valahol.
2014. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Azért van, mert az idő folyása nem lineáris, csak az agyunk alakítja azzá. Többször is megesett velem is, mikor visszatértem egy kiindulóponthoz. Ilyenkor láttam, hogy a korábbi döntésemmel mi lenne az okozat.
2014. máj. 22. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!