Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Történt már veletek olyan...

Történt már veletek olyan dolog, amit nem tudtok megmagyarázni, és biztosak vagytok benne, hogy természetfeletti jelenség volt?

Figyelt kérdés

Például amikor biztosak voltatok benne hogy szellemet láttatok, éreztetek, vagy ehhez hasonlók. Ha igen, elmesélnétek?


Szépen kérem, hitetlenkedő, viccelődő hozzászólók mellőzzék a véleménynyilvánítást, nem arra vagyok kíváncsi, nagyon köszönöm.



2014. jún. 14. 10:51
1 2 3 4
 1/32 anonim válasza:
8%
Szellemeket nem láttam, de észre tudom venni azt, hogyha az embert folyton rossz szellemek bombázzák.
2014. jún. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
17%

"amit nem tudtok megmagyarázni, és biztosak vagytok benne, hogy természetfeletti jelenség volt"


Ha nem tudod megmagyarázni, akkor nem tudod megmagyarázni. Ha biztos vagy benne, hogy természetfeletti, akkor meg tudod magyarázni. Elhiszem, hogy nem kérsz a hitetlenkedő megjegyzésekből, de az elemi logika ilyen szintű abúzálása mellett nem lehet elmenni szó nélkül.

2014. jún. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim válasza:
29%
Attól, hogy nem tudod megmagyarázni, még nem lesz "természetfeletti" jelenség.
2014. jún. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:

Miután kiraktam a kérdést, biztos voltam benne, hogy ebbe bele fogtok kötni. Hát ha mindenáron grammatikai szempontból akarjátok kivesézni a kérdést, akkor tessék:

A kérdést úgy értettem (bár nem értem ez miért nem egyértelmű), hogy tapasztalsz valami olyat, amire nem találsz racionális magyarázatot, ebből kifolyólag számodra megmagyarázhatatlan. Mindamellett olyan dolgokhoz kapcsolódik, amiből te nem tudsz másra asszociálni mint valamely természetfeletti jelenségre, úgy gondolod, csak azzal magyarázható a megtörtént eset.

És nem hiszem hogy bármiféle utalást tettem volna olyanra, hogy minden ami megmagyarázhatatlan, természetfeletti jelenség, azért is tettem oda, hogy ÉS. ...ennyit a logikai menetekről.

2014. jún. 14. 12:30
 5/32 anonim ***** válasza:
78%
egyszer hídeg érintett éreztem a nyakamon és minden csukva volt
2014. jún. 14. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim válasza:
92%
Történt,igen... magától kinyíló szekrény,fiók,mosogatóból 2 méterre elrepülő szivacs,magától eldölő szék és még sorolhatnám. Kb 5-6 héten keresztül,csak abban az esetven ha a tesómmal ketten voltunk a házban. Ha otthon volt a férjem,akkor semmi nem volt. Kemény hetek voltak ezek,de ha megtalálod a választ,akkor minden rendben lesz. Ha kérdésed van,privátban írj.
2014. jún. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
72%
Nem tudom mi a fenét kell kötözködni. Létezik olyan szó, hogy "természetfeletti", általában azokra a jelenségekre használják amit nem tudnak megmagyarázni jelenlegi ismereteinkkel. Ettől még természetesen a természet része, ezt mindenki tudja is, de így határolják el a megmagyarázható dolgoktól. A tudomány is használja és elkülöníti ezt a "supernatural" szóval.
2014. jún. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim válasza:
80%

Nem tudom, hogy mennyire tartozik ide, de leírom, hátha valaki érdekesnek találja. :)

Van egy 3 hónapos yorkie kutyusom. Tegnap este olyan 9 fele lefeküdtem aludni, felvettem magam mellé, hogy még adjon pár puszit alvás előtt. A furcsa az volt az egészben, hogy szorosan hozzám bújt, és nyalogatott! Nos, akinek van/volt kölyök kutyusa, az tudja, hogy szinte egy pillanatra sem tudnak leállni, és mindent megrágnak, engem is állandóan csak harapdált. De tegnap este nem csinálta, lefeküdt a fejem mellé, és Azt vettem észre, hogy folyamatosan figyel a szobaajtó felé. De úgy igazán, felemelt fejjel, hegyes fülekkel! 2-szer meg is mordult, de csak egy pillanatra. Nem tudom mi baja volt, de engem jól besz*ratott..

Szóval én erre nem Nagyon találok magyarázatot.. Elég para volt. :)

2014. jún. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim válasza:
35%
Igen ,anyámnak meséltem el.Ő hallani sem akar róla,mert nincs rá bizonyíték hogy valahol"láttam" amit láttam,hanem tényleg megtörtént.
2014. jún. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
0%
Nem történt.
2014. jún. 14. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!