Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez a jelenség minek tulajdonít...

Ez a jelenség minek tulajdonítható?

Figyelt kérdés
Kb. egy hete történt, éjjel felkeltem, átmentem anyumékhoz, anyumék ágyánál megálltam, néztem az ajtónál egy nehezen alig látható sötét alakot, a kezemet összekulcsoltam, és ugy rángatóztam, nagyon féltem. Kb olyan érzés volt, amikor valamitől ugy megijedsz, hogy el sem tudnál szaladni, csak földbegyökerezik a lábad, vagy valami ilyesmi... Anyum így szólitott: "te itt mit csinálsz?" Hirtelen, ez az egész érzés, dolog (történet) elmúlt, mintha nem is történt volna ez, csak annyi, hogy ott állok az ágyuknál. Visszamentem a szobámba, elaludtam. Reggel nem is emlékeztem, csak anyum mondta, hogy az este az ágyuk melett álltam, s hogy miért, hová indultam blablabla... S akkor ugrott be az egész dolog. Lehet, ha nem említette volna, most sem tudnék róla. Nem iszok, nem drogozok, ne javasoljatok elmegyogyintézetet, medvedisznóember, érmelléki kuglofember kizárva. 23F

2014. febr. 18. 16:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy nem voltál teljesen ébren, mikor átmentél a másik szobába, csak olyan félálom szerű állapotban.
2014. febr. 18. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Lehet, de azt mondtad, hogy valami álom vagy mi. Elég különös álom, hogy azt álmodom, hogy ott vagyok anyumék ágyánál s nézek valamit, s felébredek, s tényleg ott vagyok...
2014. febr. 18. 17:15
 3/10 anonim ***** válasza:

Valamit hibázott az agyad. Mondjuk elég durván!

Olyan, mintha alvajártál volna, majd közvetlenül utána alvási paralízised lett volna.

2014. febr. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, lehet benne valami, csak egy kicsit nehéz eldönteni, hogy mi a valóság, és mi nem...
2014. febr. 18. 17:37
 5/10 anonim ***** válasza:
bátor gyerek lehetsz de élénk fantáziával ha nem írsz kort olyan 6évesnek gondoltalak volna
2014. febr. 18. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Erről eszembe jut egy "vicces" de hasonló esetem, te is valahogy így járhattál:

Lefekvés után valamiért túl hamar jöttek az álomképek(nagyon fáradt lehettem).Fizikailag még ébren éreztem magam, de valójában már álomszerű képek voltak előttem.Határozottan láttam, hogy a szoba közepén egy elhúzható függöny van (valóságban nem volt) és valakik lesnek rám mögüle.Rendesen befostam és átmentem anyuhoz.Ő épp olvasott, miközben én feldúltan magyaráztam neki, hogy a másik szobában vannak és a függöny mögül figyelnek!Mire ezt végigmondtam, akkorra rá is eszméltem, hogy baromi nagy marhaságokat mesélek és szégyenkezve visszasompolyogtam a szobámba.Szerencsére anyám a könyvolvasásból fölzavarva nem nagyon fogta fel, mit makogok, úgyhogy ennek köszönhetően nem nézett elmebetegnek...

2014. febr. 18. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. febr. 18. 18:38
 8/10 anonim ***** válasza:
Én is a félálomra tippelnék inkább, ismerőseimmel, rokonaimmal sok ilyesmi esett meg. Ebben az esetben érzékelték a környezetüket, sőt, tárgyakat pakoltak ide - oda, és mégis azt hitték, hogy valami egészen mást csinálnak. Volt, aki álmában átrendezte a ruhásszekrényét, és amikor a férje rászólt, azt mondta neki, hogy ő most dolgozik... (Nappal ruházati boltban volt eladó.) Egy barátnőm egyszer arra ébredt, hogy a férje beszélget valakivel, felülve az ágyon, és amikor megkérdezte, hogy kihez beszél, azt mondta, hogy "hát hozzád" :) Kiderült, hogy meg volt győződve arról, hogy a felesége a dolgozóasztalnál ül és gépezik, közveb meg az asszony békésen aludt. Az egyik haverom meg elkezdett beágyazni az éjszaka közepén, hogy menni kell dolgozni, mert azt hitte, hogy már 6 óra van (ámodta, hogy bekapcsolt az ébresztős rádió, mondták a híreket, stb. Lehet, veled is valami ilyesmi történt, bár biztosan persze nem tudhatom.
2014. febr. 19. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
érdekes!
2014. febr. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ebben nincs semmi érdekes alvajártál és beleképzelted a dolgokat valaki nem fekete lényt halucinál ilyenkor hanem a postást stb. tehát ebben nincsen semmilyen természetfeletti dolog alvajáráskor ez természetes
2014. febr. 23. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!