Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ez nem normális ugye? Hová...

Ez nem normális ugye? Hová forduljak? 17L

Figyelt kérdés
Az utóbbi egy évben teljesen magamnál vagyok ha álmodom. Csukva van a szemem, tudom hogy ez egy álom, de direkt nem nyitom ki, mert érdekes, teljesen olyan mintha egy filmet néznék és várom mi fog történni. Nem tudom kipihenni magam már egy jó ideje ez miatt. Ez normális?
2014. júl. 12. 19:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem normális, de vszinüleg nem is igaz, csak te érzed igy a dolgokat. Reggelente elöfordulhat és azt jol megjegyzed, de egész éjjel nem ez történik, csak arra nem emlékszel.
2014. júl. 12. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De nem, ez nem olyan, hogy megjegyzem, nem emlékezetről van szó.
2014. júl. 12. 20:12
 3/5 anonim válasza:
Velem is szokott ilyen lenni, én szórakoztatónak tartom. Azért tudd, ezek az álmok a valóságban néhány percig tartanak csak, akkor is, ha közben órák, napok "telnek el", játszódnak le, tehát csak emiatt nem lehetsz kialvatlan.
2014. júl. 12. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ja de itt zajlik az informácik feldolgozása érzelmek átélése stb ez ilyen tudatos álmodás fále sokan kiakarják próbálni de nem megszokott éss valszeg emiatt vagy kialvatlan h a tudatod ébren van ekkor nem normálispróbálj allvás előtt ellazulniszámolj esetleg így valszeg sikerül elaludni:)
2014. júl. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Az hogy nem érzed magad kipihentnek egy megszokott dolog nyáron,mert én is ellustultam nyárra és én se pihenem ki magam könnyen.

A tudatos álom pedig egy hatalmas lehetőség mert pici gyakorlással irányítani tudod.Képzeld csak el hogy ha akarsz repülsz,utazol,eszel,azzal vagy akit szeretsz akár akkor is ha már halott...amit csak szeretnél :)

Én mondjuk 17F létemre nem kérdés hogy ilyen esetben kiemelkedően kedves hölgyek társaságát keresném :D

2014. júl. 29. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!