Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellem van a házban, hogyan...

Szellem van a házban, hogyan tegyem ki a szűrét az utcára, ahova való?

Figyelt kérdés

Mókás hangvételemet félretéve, valóban van a házban.

Tudom mi történt itt több éven keresztül!

Borzalmasan nagyon gonosz szellem van itthon jelen.

Most x évre visszamenőleg sorolom fel a történteket.

1, Mikor be jöttem egyszeri általános iskolás koromban a lakásunkba akkor volt az, hogy valami rossz érzés fogott el, mintha valaki mindig figyelne. Halál félelmet éreztem.

2, Mikor belenéztem a tükörbe valahogy egészen megrémültem. (Harmadik szemem nyitva volt)És nem lehettem több 12 évesnél.

3, Mikor Tv-t néztem valami mintha megfogta volna a fejem.

4, Mikor zuhanyoztam mintha valami sötét kis gyermek teste lett volna a függöny mögött, de nem vetült oda árnyék. Valami más volt.

5, Ez tegnap történt, reggel mikor felkeltem becsuktam a háló szoba ajtaját, majd mikor el mentem a mellék helységre, résnyire nyitva volt. 2 napon keresztül ment ez, és napi szinten egy alkalommal.



Ma valami egészen más történt.

Ki mentem reggel, fel keltem, meg mosakodtam, előkészítettem a kávémat, cigarettámat, és bekapcsoltam a zenét hogy jól induljon a nap.

Miközben hallgattam és (vicces, picit táncoltam rá) ....

valami lassan de kiteljesedő halálfélelmet éreztem. Gyorsan át szaladtam agy szüleimhez, de mire vissza értem már nem éreztem.

Eszembe jutott, hogy valahol már éreztem ezt. Valamikor nagyon régen.


Arról nem beszélve, hogy mindent meg magyarázna. A betegségeimet, a fáradtságomat, a légúti problémáimat, ami egyik napról a másikra jelentkezett és tart a mai napig is. A hirtelen hangulat ingadozásaimat. Mára már elmúltak.


Valami nagyon rosszat érzek, valami nagyon nagy baj lesz.



2014. aug. 7. 15:33
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Egyik ismerősöm felszenteltette a házát a pappal emiatt.Most már nem kísértik őket szellemek.


Szerintem hívj ki egy papot,hogy szentelje fel a házat.Legalább biztonság érzetet ad!


Remélem segítettem!

2014. aug. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
68%
Vannak úgymond ilyen szelleműzők, akik egy napig megfigyelik, hogy mi történik a házban utána a szellemet eltávolítják.
2014. aug. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
56%

Ha hiszel a szellemekben, azt is tudod, hogy hol a helyük.

Ha tudod, hol a helyük, miért nem oda akarod külde(t)ni őket, miért akarsz hajléktalant csinálni belőlük?

Aztán, ha kilépsz az utcára és odamennek hozzád "megköszönni" hajléktalan létüket?

2014. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Hívd Jackiet és Elisont a szellemidomárokat.
2014. aug. 7. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%

Ez mindeni joga:

’’Jézus hatalmat adott nekem arra, hogy használjam az Ő nevét. És amit megkötök a

földön, az a mennyekben is meg lesz kötve. És amit feloldok a földön, a mennyekben

is fel lesz oldva. Ezért az Úr Jézus Krisztus nevében megkötözöm a fejedelemségeket,

a hatalmasságokat, a jelenvaló világkorszak sötétségének uralkodóit. Megkötözöm és

lerontom a gonoszság szellemeinek hatalmát a magasságban, és nem árthatnak

nekem semmit Jézus nevében ,, (Máté 16:19; János 16:23–24; Efézus 6:12).

1 Kor. 6,3


1.Egy saját m módszer + szöveg


Leírom a lakóhely tisztítást,amit havonta 1x kell elvégezni.

Füstölő: tömjén, mirha (Frankincense-Myrrh),de legjobb lenne Sage(fehérzsálya)

A bejárati ajtótól balra kell elindulnod körbe a lakásban és mindent át kell füstölnöd(sarkok,fiókok,ágy alatt. szekrények,összes helység,berendezések) ,közben folyamatosan kell mondanod a szöveget .Ha ’’véletlen,, elpattanna egy pohár,leesne valami ne hagyd abba ,csak koncentrálj és csináld tovább,ne félj. Ha van ott vaki,úgy is az lesz a célja hagyd abba és lelki,szellemi szinten megfog félemlíteni.


’’ Istentől rám ruházott hatalmamnál fogva, Jézus nevében megparancsolom az engem,lakóhelyemet,családtagjaimat zaklató démonoknak,istentelen szellemi lényeknek,agregoroknak,entitásoknak menjenek most innét el az örök kárhozat helyére, legyenek ott megkötözve és a legszentebb szűz sarka által megtaposva, így legyen!

Jézus nevében megtisztítom ezeket a falakat,bútorokat,elektromos berendezéseket a beléjük ivódott mentális,telepatikus,asztrális,fizikális negatív szennyeződésektől, így legyen!



Amit a szellemek nem kedvelnek:

- szalmiákszeszes felmosás,ajtók,ablakok áttörlése

- lila fény,mert magasabb a rezgésszáma

- harang,csengettyűk,szélcsengő

- szentelt víz,só



2.Imádságok a gonosz szellem kiűzésére

Sátán, megfedd téged az Úr, ki e világra jött, az emberek között lakozott, hogy zsarnokságodat lerontsa s az embereket kötelékedtől megszabadítsa; ki a keresztfán az ellenséges erőket legyőzte, amikor a nap elsötétült, a föld megrendült, a sírok megnyíltak s a szentek testei föltámadtak; ki halálával megtörte a halált és megsemmisítette a halálbirodalom uralkodóját, azaz téged, sátán. Kényszerítlek Istenre, ki megmutatta az élet fáját s annak megőrzésére kétélű, tüzes karddal kerubokat rendelt, légy kitiltva és távozz el: annak nevére kényszerítlek, ki a tenger színén mint szárazon járt s a szélvésznek parancsolt, kinek tekintete kiszárítja a vizek mélységét és fenyítése elenyészti a hegyeket; mert most is ö parancsol neked általunk. Rettegj, menj ki s távozzál xy…………. Teremtményből,házából. Vissza ne térj, ne találkozzál vele, ne környékezd őt sem éjjel, sem nappal, sem reggel, sem délben, hanem menj a te földalatti országodba az ítélet meghatározott nagy napjáig. Félj a kerubokon trónoló s a mélységbe látó Istentől, akitől rettegnek az angyalok, arkangyalok, királyi székek, uralmak, fejedelemségek, erők, hatalmasságok, a sokszemű kerubok s a hatszárnyú szeráfok; kitől reszket az ég, a föld, a tenger s minden, ami bennük van. Menj ki, távozzál Krisztus Istenünknek e megjelölt xy………. újonnan választott harcosától! Annak nevére kényszerítlek, ki a szelek szárnyain jár s angyalait égő tűzzé teszi. Menj ki, távozzál xy………. teremtményből minden erőddel s angyalaiddal együtt. Mert megdicsőíttetett az Atya és Fiú és Szentlélek neve, most és mindenkor s örökkön-örökké.

Amen.

Seregek ura, Izrael Istene, minden betegség és fájdalom orvoslója, tekints kegyesen xy……. szolgádra, méltasd őt atyai látogatásodra s minden sátáni cselvetést távoztass el tőle. Fedd meg, űzd ki belőle a tisztátalan lelket. Tisztítsd meg kezed művét s ellenállhatatlan hatalmaddal vesd gyorsan lábaid alá ellenségedet. Adj xy…... szolgádnak győzelmet a sátán s a tisztátalan szellemek fölött, hogy tőled kegyelmet nyervén méltó legyen halhatatlan, mennyei titkaidra s dicsőítsen téged, Atya és Fiú és Szentlélek, most és mindenkor s örökkön-örökké.

Uralkodó Urunk, ki az embert képedre és hasonlatosságodra teremtetted s jogot adtál neki az örök életre, kit nem vetettél meg a bűnbeesés után sem, hanem Fölkentednek megtestesülése által üdvözítetted a világot: magad Urunk fogadd be mennyei országodba az ellenség rabságából megváltott e teremtményedet is. Nyisd meg értelmi szemeit, hogy tündököljön benne evangéliumod napjának világossága. Adj életéhez fénylő angyalt, ki megmentse őt minden ellenséges cselvetéstől, bántalmaktól, a déli gonosz támadásától (Zsolt. 90, 6.) s a tisztátalan gondolatoktól.

Itt az áldoz6pap + alakban háromszor a gyermek homlokára, szájára és mellére lehel, s mindannyiszor mondja:

Űzz ki belőle, szívében fészkelő s rejtőző minden gonosz és tisztátalan szellemet!


Azután folytatja:

A tévely szellemét, a gonoszság szellemét, a bálványimádás és mindennemű fösvénység szellemét, a hazugság s az ördög ösztönzéséből benne működő érzékies tisztátalanság szellemét. Tedd öt Krisztusod szent nyájának lelki juhává, egyházad tisztes tagjává, országod fiává és örökösévé, hogy parancsolataid szerint élvén, s a keresztpecsétet sértetlenül, a köntöst pedig szennytelenül megőrizvén, nyerje el országod dicsőültjeinek boldogságát. A te egyszülött Fiadnak kegyelme, irgalma s emberszeretete által kivel á1dott vagy legszentebb, jóságos és elevenítő Lelkeddel együtt, most és mindenkor s örökkön-örökké. Ámen.


3. A szenteltvíz az Egyház, exorcizmussal egybekötött vízszentelő imájából meríti erejét és hatását, amelyet a pap mond a víz megáldásakor Vízkereszt ünnepén:

„Áraszd erre a megtisztulást jelképező vízre áldásodat! Add, hogy ez a teremtményed mennyei ajándékaid szolgálatában űzze el a gonosz lelkeket, tartsa távol a betegségeket és hordozza magában az isteni kegyelem hatékony erejét! A hívek házában vagy bármely helyen akármit is érint vagy meghint ezen víznek cseppje, az legyen egészen tisztává, minden ártó hatalomtól mentessé! Ne üthessen tanyát ott a gonosz lélek, ne verjen gyökeret a rontás szelleme! Szűnjék meg a belopakodó sátán minden cselszövése! E a víznek hintése által távozzék és szűnjék meg minden titkos kór, ami a ház lakóinak épségét vagy nyugalmát veszélyezteti. Add, hogy Szent Neved segítségül hívásával kért épségük és üdvösségük minden támadással szemben védelmet nyerjen! Krisztus, a mi Urunk által. Amen.”

Ezen ima felszáll a mennybe valahányszor valaki a Szentháromság nevében 3x meghinti magát vagy másokat a jelen- vagy távollévőket (akár a tisztítótűzben szenvedő lelkeket is) szenteltvízzel. Isten áldása száll testükre-lelkükre. Az ördög gyűlöli a szenteltvizet, melynek hatalma van felette



4. Könyörögjünk. - Istenünk, te az emberek üdvözítésére szánt legdrágább titokzatos ajándékaidat, misztériumaidat a vízből fakasztod számunkra. Hallgasd meg könyörgésünket: áraszd erre a megtisztulás sokféle módját jelképező vízre áldásodat.

Add, hogy ez a teremtményed mennyei ajándékaid szolgálatában űzze el a gonoszlelkeket, tartsa távol a betegségeket és hordozza magában az isteni kegyelem hatékony erejét A hívek házában vagy bármely helyen akármit is érint vagy meghint ennek a víznek cseppje, az legyen egészen tisztává, minden ártó hatalomtól mentessé. Ne üthessen tanyát ott a gonoszlélek, ne verjen gyökeret a rontás szelleme. Szűnjék meg a belopakodó sátán minden cselszövése. Ennek a víznek hintése által távozzék és szűnjék meg minden titkos kór, ami a ház lakóinak épségét vagy nyugalmát veszélyezteti. Add, hogy szent neved segítségül hívásával kért épségük és üdvösségük minden támadással szemben védelmet nyerjen. Krisztus, a mi Urunk által. - Ámen



5. Só megáldása ( A Katolikus liturgiában)

Könyörögjünk. - Mindenható örök Istenünk! Alázatosan kérjük irgalmadat. Áldd meg és szenteld meg atyai jóságoddal ezt a sót, amelyet az emberiség használatára teremtettél. Add, hogy mindazoknak, akik használják, testi-lelki üdvét szolgálja. Amire hintik vagy amibe vegyítik, az tisztuljon meg, a gonoszlélek minden ártó hatalmától és megrontó befolyásától. Krisztus, a mi Urunk által. - Ámen.

A lakásszenteléskor a pap az ajtófélfára szokta írni az

évszámot és három betűt, mely most, 2014-ben az alábbi módon néz ki:

20†C†M†B†14

A három betű jelentése:

Christus Mensionem Benedicat, azaz Krisztus áldja meg e hajlékot.



Házszentelés

(családi otthon megáldása)

pap vagy családfő vezetésével

Mindenható Urunk, Istenünk! Áldd † meg ezt a házat (ezt a helyiséget). Lakjék benne egészség, tisztaság és a lélek legyőzhetetlen ereje; töltse el alázat, jóság és szelídség, engedelmesség és hálaadás. Kérünk, maradjon meg szent áldásod ezen a házon (helyiségen) és minden lakóján.

Mindenható Atyaisten, te a keresztségben gyermekeiddé fogadtál minket, és Fiadnak Jézus Krisztusnak testvéreivé tettél. Erősítsd meg a mi vele való közösségünket, és add, hogy családjainkban egyetértésben és szeretetben éljünk. Istenünk, védd meg ezt a házat minden rossztól és a bűntől. Áldd meg † ezt a hajlékot és mindazokat, akik benne laknak, hogy neked, mint családi egyház, lelki áldozatokat hozhassanak a szeretet aranyával a szenvedés mirhájával és az imádság tömjénével. Krisztus a mi Urunk által

2014. aug. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem meg inkább először azt kéne megpróbálnod, hogy nem gondolsz szellemes hülyeségre, mert erre gondolsz, beleéled magad, és nem fog kimenni a fejedből, és egyre rosszabb lesz. Legnagyobb részét az ijedtségnek biztos, hogy te magad csinálod mert parázol.
2014. aug. 7. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
26%

lemaradt mellékletek:

Google-ból letölthető

Charles Capps

A Teremtő ereje veled van

A Teremtő ereje meggyógyít

A Teremtő ereje az anyagi életben

Peter J. Horrobin – gyógyulás és szabadulás ( démoni belépési pontok )

Bill Subritzky – szabadulás a démonoktól

AZ IMA A SZELLEMVILÁGBÓL NÉZVE

http://www.youtube.com/watch?v=jUHtzZWp_Gw

[link]

[link]

szabadító imák pl:

AZ ÚR LELKE

Az Úr Lelke, Istennek Lelke, Atya, Fiú és Szentlélek, Szentháromság,

Szeplőtelen Szűz, angyalok, arkangyalok és a mennyország szentjei, szálljatok rám.


Olvassz fel engem, Uram,

alakíts, tölts el magaddal, rendelkezz velem.


Űzd távol tőlem a gonosz minden erejét, semmisítsd meg, zúzd össze,

hogy jó lehessek és jót tehessek.


Űzd el tőlem az ördögi bajokat, a boszorkányságokat, a fekete mágiát, a fekete miséket, a varázslatokat,

a megkötéseket, az átkokat, a szemmel verést;

az ördögi zaklatásokat, az ördögi megszállottságot, az ördögi lidércnyomásokat; mindazt, ami rossz, bűn, irigység, féltékenység, álnokság; a testi, lelki, erkölcsi, szellemi, ördögi betegségeket.


Égesd el mindezeket a bajokat a pokolban, hogy ne érinthessenek többé engem se

és egyetlen teremtményt se a földön.


A mindenható Isten erejével,

a megváltó Jézus Krisztus nevében,

a Szeplőtelen Szűz közbenjárása által minden tisztátalan léleknek,

minden engem zaklató jelenlétnek elrendelve és parancsolva legyen, hogy azonnal hagyjanak el, végleg távozzanak és menjenek az örök pokolba,

Szent Mihály arkangyal, Szent Gábriel, Szent Rafael és őrangyalaink által megbilincselve,

a legszentebb Szeplőtelen Szűz sarka által eltiporva.

2014. aug. 7. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
Gondolj inkább kis macskákra, elüzik a szellemeket
2014. aug. 7. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
94%
Emeld meg a rezsiszámláját, akkor elhagyja a. házat nem fogja bírni fizetni a havi költségeket hidd el nekem, ha mondom egy szellem nem keres sokat a legtöbb szellem munkanélküli egyetlen szórakozásuk, hogy zaklatják az élőket legjobb, amit tehetsz, hogy összeírod a havi költségeket, s fizetésre bírod. :D :D :D
2014. aug. 7. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 t_GaRami_a ***** válasza:
30%
Privátban írd le a címedet, Dean vagyok, segítek rajtad. Jönni fog az öcsém, Sammy, de te Samnek hívd, mert csak én hívhatom Sammynek. Egy 67-es Impalával megyünk.
2014. aug. 7. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!