Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Már aludni is alig merek,...

Már aludni is alig merek, segítenetek kell, ti mit tennétek? (részletek lent)

Figyelt kérdés

Nagyon sokszor érzem azt hogy valaki bámul, néha meg mernék rá esküdni, hogy valaki bökdös. A macskám egyik nap nekem rontott minden ok nélkül, aztán (mintha megvilágosodna) hátrált néhány lépést és ártatlanul rám nézett. esténként fura zajokat hallok, valamelyik este pedig úgy aludtam el, hogy be volt csukva azt ajtóm, mire felébredtem, résnyire, de nyitva volt. Azt hittem, szívbajt kapok, végül szóltam a szüleimnek,akik kihívták a rendőrséget, mert azt hittük, hogy betörtek hozzánk. De erről egyáltalán nem volt szó. Valamelyik nap pedig kuncogást hallottam. Nem gonoszat, vagy gúnyosat, inkább mikor egy kisgyerek valami viccesen kacagni kezd. A macskám egyre hülyébben viselkedik, pedig be van oltva, nem veszett, meg van nevelve, nem kandúr és egyébként is nagyon barátságos. Néha megpillantok egy alakot, aki elindul felém, aztán, mintha meggondolná magát...elrohant. A minap, a suliban pedig a tanár megkérte, hogy vigyek át

egy papírt egy másik tanárnak. Senki se volt a folyosón, de valaki megszólított. ijedten néztem körbe, de nem láttam senkit. Aztán még aznap (ugye az a szokás, hogyha egy tanár bejön a terembe, fel kell állnunk) meg mernék rá esküdni, hogy egy nénike bejött a termünkbe, ezért felálltam köszönteni, de csak én álltam fel. Mindenki értetlenül meredt rám.



Gőzöm sincs, mi van velem. Nem tudom, hogy velem van baj, vagy valami tényleg nem stimmel. Mit tegyek?



2014. márc. 15. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Van néhány tippem! írj privátot!

Amúgy lehet (legalábbis szerintem),hogy szellem!

2014. márc. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
39%
Mit tegyél? irány a pszichológus gyanítom, hogy mentális beteg lehet ne érts félre nem rosszat akarok. De a leírások erre utalnak lásd (hallucinációk, nem létező hangok, paranoia, stb). Egy ilyen helyzetben nem árt egy alapos kivizsgálás pl. itt vannak ezek a cikkek szerintem sokat segíthetnek és pontosan azokat a tüneteket írják le, amiről te beszélsz. Lásd: [link] [link] [link]
2014. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
41%

Valószínűleg szellem. Akiket láttál, esetleg hasonlítottak valamelyik volt rokonodra, ismerősödre? Vagy esetleg, ha utánanéznél a dolognak, szerintem az is kiderülhetne, hogy valamelyik volt házlakó, vagy a faluban/városban az egyik valaha élt személy szelleme...

Természetesen, az idegi betegség sem kizárt, de én személy szerint, nem hinném, hogy az lenne.

2014. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
nem hasonlított rokonra, de higgyétek el, nem őrültem meg, tényleg ott voltak mind! ezek sajnos megtörténtek velem, bárcsak hazudnék, akkor most le se írtam volna és nem pánikolnék
2014. márc. 15. 13:55
 5/16 anonim ***** válasza:
72%
Én elhiszem, nem mondtam olyat, hogy nem.
2014. márc. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 czifa botond válasza:
84%
Hívj egy médiumot, és tisztítasd ki vele a szobádat.
2014. márc. 15. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
54%
Én mondtam vagy nem mondtam, hogy hiszek neked azért ajánlottam egy pszichológus segítségét.
2014. márc. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Laylah ***** válasza:
89%
A leírtak alapján annyi történt, hogy érzékenyebb lettél az alsó asztrálvilágra. Ezek, amiket láttál, többnyire akkor is ott vannak, ha nem tudsz róluk. Nyilván ők is tudják, hogy láttad őket, ezért fordulnak hozzád, de te meg nem vagy felkészülve a velük való foglalatoskodásra. A macska érzékeny és elég félénk vagy agresszív feléjük (egyede válogatja). Mit tegyél? Fogadd el. Ennél jobbat nem tehetsz.
2014. márc. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Boldi11 ***** válasza:
8. valaszoloval ertek eggyet. a gyogyulas fele az elso lepes az elfogadas. sok sikert ! :) ha teheted beszeld meg olyannal aki meghallgat v. jartas a temaban . mimdig kerj segitseget ha olyan feladatrol van szo ami meghaladja az erodet!
2014. márc. 15. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
de én nem szeretnék tudomást venni róluk! rám hozzák a frászt:(
2014. márc. 16. 06:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!