Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit tudok ellene tenni?

Mit tudok ellene tenni?

Figyelt kérdés
Az a igazság hogy hülye vagyok, ezt az elején leszögezem. Mostanság néztem pár Horror filmet és félek egyedül, vagy a sötétbe, de a szobámba este szinte tojok. Mindig azt kébszelem hogy van ott valami. Mit tegyak?
2014. szept. 9. 19:40
 1/7 anonim válasza:
70%
Aludj lámpával!
2014. szept. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

1.ne beszeld be magadnak, hogy hulye vagy (mindenki az, aminek tartja magat gondolataiban.)

2. ne nezz tobb horrorfilmet - nem tesz jot.

3. uralkodja a kepzeleteden, tereld el, gondolj masra. nem konnyu, tudom, de nincs jobb megoldas. mert amitol felsz, szinten a kepzeletedben van.

2014. szept. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
42%

Első két válaszoló jó tanácsot ad. :)


Én már csak annyit tehetek hogy most átadok neked egy lézerkardot (remélem szereted a star warst) amit ha elfogadsz akkor álmodban mindig ott lesz egy a derekadon lévő övön. Lézerkard ellen semmi nem véd, szóval ha majrézol csak jusson eszedbe hogy ott lóg az oldaladon, kapd elő, a legnagyobb szörnyet is úgy vágja mint kés a vajat. Hajrá!

2014. szept. 13. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj bele , hogy az emberek azért csinálják a horrorfilmeket mert már semmi mástól nem félnek. Hiszen ahol megtudsz nézni egy horrort a tévében ott valószínűleg nincs háború. Magas a közbiztonság van áram meg víz majdnem mindn gyógyítható és a medve se esz meg mert nem jön el a házadig. Nincs komoly veszély amitől félni kéne.
2014. szept. 21. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
vegyél álomfogót
2014. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
nézz magyar vígjátékot. elmúlik :D
2014. szept. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ne nézz horror filmeket

én tisztán érzékelő vagyok, és amióta jobban kifejlődőtt a képességem, nem tudok ilyeneket megnézni

tudjad, a horror filmekben sokkal csúnyább dolgok vannak mint való életben, csak a filmipar szereti felnagyítani és még ijesztőbbé tenni

tudom nyilván ez nem nyugtat meg, meg este én sem vagyok teljesen nyugodt, főleg hogy én még érzem is őket,

csak annyit tudok mondani, hogy mivel vannak rosszak sajnos, szerencsére vannak jók is

láttam már életembe pár gyönyörü angyalt, és életembe a legszebb dolog volt

amikor félek csak szólók egy angyalnak hogy jöjjön és védjen meg, és tisztitsa meg a házat az ártó energiáktól. Amint ezt elmondom magamban, sokkal jobban érzem magam, és nyugodtság önt el

és néha még egy fény villanást is szoktam látni (ami ugyebár az angyalok jelenlétére egy jelzés)

2016. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!