Kezdőoldal » Ezotéria » Agykontroll » Részegségből adódó felejtés....

Részegségből adódó felejtés. Lehet valamit tenni ellene, irányítani?

Figyelt kérdés

Szombaton esküvőre voltam hivatalos és annyit ittam, hogy az utolsó órákra egyáltalán nem emlékszem. Ez elég zavaró, mert a többiek elmondása szerint jól éreztem magam, táncoltam valami csajjal is például.

Nem ez az első alkalom és szeretnék emlékezni a dolgokra, annak ellenére hogy lerészegedek. Van erre valami szer, ami segíthet elkerülni a felejtést? vagy valami techinka?


2014. aug. 18. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem iszol annyit, vagy egy kör pia, egy kör víz (akkor nem b*szol be annyira :))
2014. aug. 18. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Igyál kevesebbet, te részeges, hitvány alak.


Amúgy nincs. Iszol --> berúgsz --> felejtesz.

2014. aug. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elvonókúra.
2014. aug. 18. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Persze a málnaszörp kiváló megoldás az ilyesmire
2014. aug. 18. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ahogy már mondták a megoldás igen egyszerű: igyál kevesebbet!
2014. aug. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
49%
ha megint berúgsz eszedbe jut minden amit részegen elfelejtettél, még ezt sem tudtad?
2014. aug. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kevesebb ivás, több kaja, több víz közben.


Kevesebbet/okosabban kéne inni, mert az elég gáz, ha nem emlékszel. :) Normálisan bántja az embert, ha filmszakadás történik, hiszen bmi történhetett akkor, olyasmi is, amit normálisan nagyon szégyenlenél.


Amúgy a vitaminokra, nyomelemekre is érdemes figyelni, állítólag a kálium hiánya segíti a filmszakadást.


Jó esetben hónapok alatt visszajönnek részletek egyébként.

2014. szept. 9. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!