Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mit gondoltok a megérzésekről?

Mit gondoltok a megérzésekről?

Figyelt kérdés

Néha-néha előfordul, hogy egyszer csak tudatosul bennem valami és az úgyis van. Például legutóbb felelés előtt, épp a füzetemet néztem, és belém hasított a gondolat, hogy én fogok felelni. Nem pánikba esés volt, hogy jaj mi lesz velem, egyszerűen tudtam, hogy így lesz, és kb. 2 másodperc múlva a tanár kis is hívott.


Mondhatnám, hogy véletlen, de egy éve szinte pontosan ugyanez történt.



2014. szept. 26. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Rak vagyok-a rakoknak jok a megerzesei-en hallgatok rajuk-eddig bejött.
2014. szept. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Napfonat ***** válasza:
100%
Minden embernek vannak megérzései. Ezt hívják intuíciónak is, hatodik érzéknek is.
2014. szept. 26. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
ja én is szoktam beszélhetni Béla arkangyallal de nem válaszol :(
2014. szept. 27. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Mindenkinek vannak megérzései, csak sokan nem figyelnek oda rájuk, nem foglalkoznak vele.
2014. szept. 27. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem hiszek az ilyen spirituális dolgokban, de ezt mégis olyan valósnak tartom.
2014. szept. 27. 09:50
 6/11 anonim ***** válasza:

Hát pedig a kettő nehezen elválasztható: az élet minden területén működhetnek az intuíciók, csak a legtöbb ember ezt elhessegeti illetve a véletlennel magyarázzák.

Pedig véletlenek nincsenek. Szkeptikusok pedig maradjanak a saját kis világukban !

2014. szept. 28. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Minnél többen feletek már és te nem voltál köztük, nem megérzés, hanem törvényszerüség, hogy hamarosan te kerülsz sorra!

Ha rajtad kívül már mindenki felet, nem "hamarosan", hanem "biztosan" te vagy a következő.

2014. okt. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
én is így vagyok ezzel, legközelebb próbáld ki, hogy kiszemelsz valakit akiről tudod hogy nincs sok jegye és kb tanult, majd próbáld gondolatban rávenni a tanárt hogy őt feleltesse. Persze ha már csak neki nincs jegye, akkor nyilván ő lesz. De nekem 10-ből 8-szor sikerül, lejegyeztem :D
2014. okt. 7. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A telepátia létezik. A tanár gondolatait érezhetted meg hogy kihív felelni.
2014. okt. 9. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:

Ha tényleg érdekel a téma, ajánlom ezt a cikket:

[link]

Nincsenek benne pszichológiai szakszavak, bárki általá könnyen értelmezhető a szöveg

2014. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!