Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Ti mit gondoltok arró, hogy...

Ti mit gondoltok arró, hogy előbb utóbb mindenki visszakapja azt ha valami nem jót tett, okozott a másik embernek?

Figyelt kérdés

25 n


Én most kezdem megint érezni , hogy visszakapom..mert mltév nyarán, dolgoztam egy helyen, és két csajt piszkáltam, kibészéltem, de utána bűntudatom lett, és bocsánatot is kértem az egyiktől, a másikkal tök jóba lettünk, de az egyik ellen, pedig semmi rosszindulat nem volt a csajban, mégis bántottam...viszont bűntudatom volt...és most érzem egy munkahelyen, hogy kb öt nő bánt, beszól, nem vagyok szimpatikus nekik, olyan mintha lenéznének...


2013. máj. 14. 20:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy látszik régen is, most is rossz az attitűdöd. Akkor nálad gyengébb személyek voltak körülötted, azért te piszkáltad őket. Most vagy nálad erősebbek, vagy összeszokottak, és együtt téged piszkálnak, mert nem vagy szimpatikus. Főleg, ha ilyen dolgokban hiszel ahelyett, hogy a saját magatartásodat vizsgálgatnád!
2013. máj. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
48%
elmesélek egy szomorú történetet. Szégyellem is magam érte. Fiatal,18 éves voltam mikor terhes lettem a volt barátomtól,akivel 3 évig voltam együtt. Lényeg,h olyan SZEMÉT,HÜLYE voltam,h elvetettem a babát. Ő sem akarta. Igaz,h hol óvszerrel,hol kiveszem időben módszerrel védekeztünk..nem biztonságos utólag kider ült. Szörnyen éreztem magam! De megtettem. Azóta is néha eszembe jut. Pár évvel később férjhez mentem,gyermeket akartunk 4hónap tán sikerül . Teherbe estem. Minden rendbe volt,örültünk a picinek..majd 13 hetesen közölte a nőgyógyászom,h nem dobog a magzat szíve..nagyon rosszul éreztem magam. És szerintem Isten megbüntetett. De nagy boldogságunkra most van egy gyönyörű kislányunk.
2013. máj. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha tényleg úgy lenne, akkor Isten nagyon gonosz, hogy az ártatlan gyereket bűntette helyetted! Végül is úgyanazt csinálta, amit te 18 évesen. Ha Isten ugyanazt csilálta, mint te, akkor nem kell bűntudatod legyen!
2013. máj. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia


Én nem hiszek ebben a dologban.

Életemben nem tettem túl sok rossz dolgot mindig mindenkinek próbálok segíteni töröm magam mégis csupa rossz dolog történik velem. 14 évesen elvesztettem apám 16 évesen műteni kellett a kezem 22 évesen levágtam az ujjam. Állandóan csak rossz történik. Persze biztos történik jó is ,de a karma nem igazságosan osztja a dolgot. Remélem persze még sok van hátra és a jobbik fele mert ez így nagyon rossz.


Minden munkahelyen gond van a nőkkel. Mindenhol kibeszélitek egymást. Ezt anyámtól és személyesen is tapasztaltam.

Amikor a megszokott lány mellé felvettek még 1 lányt máris jött a kritika mind a kettő kibeszélte a másikat egymással is folyton gonoszkodtak. Talán lépned kellene ,hogy egyenrangúak legyetek. Mindegyikkel beszélj külön, hogy téged nem igazán érdekel ,hogy mi a bajuk dolgozni jársz be nem barátkozni.

Sok sikert!

2013. máj. 14. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ó, én visszakaptam, tízszeresen is. De elég furcsa módon. Jött valaki, akibe beleszerettem, és tőle kaptam vissza mindent, amit valaha mások ellen akár szándékosan, akár akaratomon kívül elkövettem.

Csak arra lennék kíváncsi, hogy ő is kap-e ezért büntetést, vagy neki szimplán ennyi volt a feladata, hogy engem teljesen tönkretegyen lelkileg, és továbbra is boldogan éli-e majd világát.

2013. máj. 15. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom neked ezt a cikket: [link]


Mindenhol ezt a karma-baromságot nyektetik, közben humbug az egész. Aki ezt elhiszi, az tudat alatt beprogramozza magát arra, hogy TÉNYLEG visszakapja a dolgokat, és úgy fog viselkedni, hogy ez meg is történjen (még ha nem is tud arról hogy így viselkedik).

2013. máj. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!