Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szellet idézni?

Szellet idézni?

Figyelt kérdés
Szóval már csomó kérdést megnéztem. Veszélyes, meg mit tudom én, oké. A kérdésem az, hogy hogyan kell. Vér nélkül. Nem akarok félelmetes dolgokat nézni. Köszönöm a választ, másra nem vagyok kiváncsi.

2014. okt. 17. 15:50
 1/7 Youknowwho válasza:
100%
Szelet? fingassz és már meg is van ;)
2014. okt. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Járd el a szélidéző táncot, amit a humbalumbák találtak ki.
2014. okt. 17. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Már csak az a kérdés,hogy mi a fenének került a kulcsszavak közé ''GoodLike'' ...Tudtommal az egy youtube-os srác.Szerintem semmi köze sincs a szellemekhez.


Amúgy meg nem ajánlom a szellem idézést.Még muszájból se szabad.De ha te tényleg el akarod rontani,egy pillanat alatt az életed (kisebb-nagyobb túlzással) akkor bátran.Vagy vegyél egy Ouija táblát..ezt viszonylag könnyű használni.Jár hozzá egy kis jelölőplakett,amire csak a kezed (mindkettőt) rá kell tenned,hívni a szellemet és várni hogy válaszoljon..Legjobb ha olyan kérdést teszel fel ami igennel vagy nemmel lehet megválaszolni.De persze van olyan formája is az idézésnek,amihez kb ketten kellenek..

2014. okt. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
leterítesz egy piros szőnyeget a nappaliban és levágsz rajta egy fekete tehenet
2014. okt. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Vad-Ász ***** válasza:

Tudom , hogyan kell....de nem beszélhetek.

(egyszer sikerült , azóta próbálok kevésbé foglalkozni ezekkel a dolgokkal)

salynálom,de ebben nem segíthetek

Ha azt hiszitek jó móka , akkor tessék csináljátok,...de ha naj lesz ne gyertek a kérdésekkel,hogy hogyan kell visszaküldeni.

(mink sem küldtük vissza , igaz próbáltuk visszaküldeni,lehet sikerült , de lehet nem.

(haveroméknál még mondog van néha pár megmagyarázhatatlan dolog.

----

2014. okt. 17. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A tehenes jó ötelt... Eladó tehén valaki? :DD
2014. okt. 19. 15:20
 7/7 anonim válasza:
2. válaszoló nem szellemet ha nem szelet!
2014. okt. 25. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!