Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Nincs életkedvem, szorongok,...

Nincs életkedvem, szorongok, stresszelek állandóan, és szinte minden éjjel rosszat álmodok arról, hogy bántom magam. Sokszor valamilyen árny van az álmaimban aki megpróbál megölni. Mitől lehet ez, illetve hogyan védjem meg tőle magam?

Figyelt kérdés
Szorongás, rémálom, árny, halálvágy
2014. nov. 1. 23:24
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Démon???? kedves nem tudom hanyadik válaszoló, a démonok tesznek az emberekre....nem illik mindent rájuk kenni ám....ez egy elég nagy butaság amit mindig a biblia zabálók mondogatnak már elnézést.... egyébként meg igen a sport sokat segít ezen kedves kérdező, és szerintem valami lelki baj van a háttérben és nem démon... a tudatalattid álmok útján dolgozza fel azokat amik veled történnek, de szerintem szerencsés a dolog így is, mert nem a valóságot mutatja neked hanem térben és időben el van mozdítva a dolog, próbáld megkeresni a baj forrását és akár kérj segítséget ha már sehogyan nem tudod feldolgozni, de szerintem vagy a magány vagy iskolai/munkahelyi problémád lehet esetleg párkapcsolati vagy családi eléggé sok dolog lehet de ezek a főbbek
2014. nov. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Szerintem a magány :(
2014. nov. 21. 23:58
 13/13 anonim válasza:
Nézz meg egy vicces filmet,videót,menj el bowlingozni,fürdőbe,moziba,sportolj,nyaralj egy szép és megnyugtató helyen és nagyon sokat legyél barátaiddal,ismerőseiddel.
2014. nov. 25. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!