Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szept.8-9 re nem varom....

Szept.8-9 re nem varom. Peteeres korul, elotte es utana is mindig egyutt voltunk.1 hete gorcsolt a hasam ejjel, fura, huvelybe sugarzo fajdalom. Azota nagyon faradt vagyok, hangulatingadozas, allandoan ennek . Lehet baba?

Figyelt kérdés
2014. szept. 5. 11:03
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem várd ki türelmesen a 9-e reggelt, és tesztelj.

Aki babát szeretne, hajlamos beképzelni tüneteket, ezekből még nem vonnék le messzemenő következtetést.

Tudom, hogy nagyon nehéz, az első babára mi is 3,5 évet vártunk, de 9-edikéig legyél türelmes!

2014. szept. 5. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanez volt velem is. Azt hitte baba van, ugyanígy együtt voltunk, akkor amikor csak kellett/lehetett. Késett is 2 napot, (máskor soha nem szokott) szóval azt hittem, hogy tuti, baba van...csináltam 2 tesztet is, negatív lett mindkettő. Csak azért mondtam ezt el, hogy ne akarj te is csalódni, mert nálam ez volt. Ne éld nagyon bele magad, ha késik 1-2 napot, akkor csinálj egy tesztet. Ne figyelgesd magad, mert magamból kiindulva, teljesen felesleges.
2014. szept. 5. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Koszi szepen, megprobalom!
2014. szept. 5. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!