Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mi lehetett ez? Volt már...

Mi lehetett ez? Volt már valakinek hasonló élménye?

Figyelt kérdés

Gyermekkoromban, a TV-t néztem egyedül voltam a szobában,

egyszer csak egy irányított fény világított a szobába, először azt hittem autó fénye, (bár az elsőn laktunk), majd megállt a fény és szó szerint bement a takaróm alá, jól megijedtem, majd valami megcsiklandozta a talpamat,

szó szerint éreztem, mintha valaki jó erősen csiklandozná.


2014. nov. 26. 18:00
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom. de én is láttam már röpködő fénygömböket. T9bbet is. Egyszer 5-öt 6-ot láttam egy körben.


Egyszer ahogy a sötétben jöttem le a lépcsőről, egy fénygömb szállt a lámpa mellé, lértem, felkapcsoltam a villanyt és eltünt.

2014. nov. 28. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Lányomnak volt hasonló, amit mondtál, neki a szobában volt, narancssárga fénygömb, a számítógép mellett koslatott, majd lassan arrébb terelte, és utána hirtelen tűnt el, az ablakon át. (Zárva volt, de nem tört be)

Sokan mondták, hogy gömbvillám, de szerintem nem az, hanem egy barátságos intelligencia, csakúgy, mint amit gyermekkoromban tapasztaltam.

2014. dec. 3. 08:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!