Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Az unokahugom látja a holtakat...

Az unokahugom látja a holtakat és sok mindent megérez előre. Igaz lehet?

Figyelt kérdés

Nem tudom hogy ebbe a témakörbe tartozik-e, de leírom.

Mikor mamám meghalt, előtte két nappal ő megmondta. bejött sajnos. Mikor temetőbe ment látott egy-két holt "lelket" meg is jehyezte hogy "látjátok?Nincs lába a bácsinak"

nemrég meghalt édesapánk. Egyedül vele "vette fel a kapcsolatot". Unokahugom kérdésére, miszerint szeretné ha visszajönne azt felelte: -nem lehet. Vigyázzatok mamára(mármint a feleségére) a temetésen. Én figyelni foglak benneteket és vigyázok rátok.

Kiváncsian vártuk a temetést hogy megjelenik-e?

És ott volt állítólag. unokahugom elmondása szerint figyelt egy bokor mögül de egy idő után eltünt.

itt kezd gyanússá válni a dolog: miért a bokor mögül figyelt: Ha úgysem látja senki?

Igaz lehet, Volt már valakivel ilyen?


2014. nov. 27. 20:22
1 2
 1/12 Legoman ***** válasza:
62%
Igazat beszél. Én is látom a halottakat. Előreérzek én is néhány dolgot. A lényeg, hogy különleges adottság az ilyen, de neked is hinned kell neki és vigyáznod kell az unokahúgodra, hogy ne kerüljön veszélyes helyzetbe. :)
2014. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%

Mert az unokahúgod csak beképzeli ezeket. A halottakat nem lehet látni, és nem is jelennek meg sehol.

Ha beteg volt a mamád, akkor nem volt nehéz megjósolni a halálát.

Voltak "híres" halottlátók, akikről kiderült, hogy csalók.

Egy ilyent Friderikusz leplezett le, és könyvet is írt a vele való beszélgetésekről.

2014. nov. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, mamád miben halt meg? Ugyanis és is megmondtam, hogy egy rokonom meg fog halni, és egy héten belül úgy is lett. De ebben nincs semmi parajelenség, egyszerűen látszik valakin, amikor belül kezdi "feladni", ha az ember figyel az apró jelekre. Szerintem a többi dolog már csak azért történt az unokahugoddal, mert bebeszélte neki valaki, vagy önmagával hitette el a képességét. Óvatosan ezzel, mert kényszerképzetté is válhat. (Nem gonoszkodásból mondom, segíteni szeretnék.)
2014. nov. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
nem
2014. nov. 28. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Mamám végelgyengülésben halt meg. Bár lehetett rá számítani, senki nem tudta volna megmondani mikor következik be.
2014. nov. 28. 04:11
 6/12 anonim ***** válasza:
0%

Unokahugod igazat mond - ha temetkezési vállalkozónál hullamosóként dolgozik.

A temetés időpontját is megérzi előre.

2014. nov. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Ozmium42 ***** válasza:
A halottakat mindenki látja.
2014. nov. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Jó köszi a válaszokat. zárjuk le mert látom átmegy hülyeségbe...
2014. nov. 28. 17:49
 9/12 rita1970 válasza:
nekem van egy komoly normális kollégám aki szintén látja az éter testet, holtakét és élőkét, én hívő keresztény vagyok, nem szeretnék ilyen képességet mert nagyon nagy tehet, ugyanakkor hiszek neki mert nem hülye ember, és igen ő is lát előre pár hónapot, sőt a betegségeket is megtudja látni és jósolni...amikor egyszer majdnem meghalt egy betegségben akkor kapta ezt a képességét, hidd el ez igaz!
2014. nov. 30. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hülyén hangzik. De lehet igaz. Pl nekem az a kepessegem hogy kivel milywn balesete lesz.. Mennyire súlyos. Azaz regen volt... Kb 12-13 lehettem. Mar szerencsere elhagyott e képesegem mert sokat szenvedtem ezzel... Mivel nagyon valos latomasaim voltak mintha ott lettem volna... Ez a képessegem akkor is elojott mikor aludtam es Kkor is mikor nem. Egy lany baratomat feltettem mert azelott mondtam neki hogy egy fekete auto elfogja csapni az xy utcanal a zebran mikor neki zold van... Nem hitt nekem masnapra korhazban vesztette el eletet!! :'( meg hasonlok voltak szoval ez letezik... De ez nem jo erzes szoval senki se akarjon ilyen kepesseget. Bocsanat a helyes irasi hibaert. Telefonrol irok es ekezet nelkul gyorsabb...
2014. dec. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!