Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Unokahugom 6 éves, lehet,...

Unokahugom 6 éves, lehet, hogy lát valamit amit mi nem? Bővebben lent!

Figyelt kérdés

Gyakran látom, hogy magában beszél a nap bármely szakaszában. Először nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, mert miért ne lehetne egy képzeletbeli barátja? Gondolom én, mindenkinek volt. De pár napja szörnyen összeveszett az apjával, és berohant a szobájába, ahol elkezdett sírni, majd félhangosan beszélni(az üres szobában), hogy 'köszönöm, tényleg sokat segítettél.... most menj le és szólj apának, hogy ne velem veszekedjen.. hagyj békén!!'

Lehet, hogy itt is a képzeletbeli barátjához beszélt, vagy állhat más dolog a háttérben?



2013. júl. 3. 19:58
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
22%
Unokahugod beszél a szellemekkel, mert még gyermek és ő lássa a szellemeket. Meg kell szentelni a házat. Keressetek meg egy Papot!
2013. júl. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
74%

Szerintem kérdezd meg tőle.


Szeptikus válasz: Valószínűleg képzeletbeli barát.


Nem Szeptikus válasz: Állítólag gyerekek és állatok látnak démonokat. Mikor idéztünk akkor az állatok is eléggé meg voltak ijedve. Egy démon úgy bánik veled általában ahogyan te vele. Azok alapján amit ilyen témában tudok lehet akár hogy egy démon a "barátja"


...de még mindig a szeptikus válasz a valószínűbb.

2013. júl. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
68%
1. Ha tényleg így lenne miért kéne őt elűzni? Jó társ tud lenni egy ilyen "valami". Ha az egész meg nem igaz akkor csak a kislány lenne miatta összezavarva. Keresztény módszerek pedig eleve nem igazán hatnak.
2013. júl. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
67%
...Ráadásul egy kislányt inkább féltenék egy paptól mint egy "démontól".
2013. júl. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
20%
Skizofrén?
2013. júl. 3. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim válasza:
27%

Loúvadász: A démonok köztudottan leszívhatják az emberek energiáját és ha ez így megy tovább a kislányt az örületbe tudja kergetni stb.


Kérdező: Kérdezd meg tőle hogy kivel beszél. Ha tényleg szellem akkor kérdezze meg hogy miért maradt itt stb, próbáljátok átküldeni a túloldalra.

2013. júl. 3. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
80%
Azért szokták mondani, hogy a gyermekek látják a szellemeket, mivel a kicsiknek eléggé élénk a fantáziájuk. A babák meg egészen 3-5 éves korukig nem teljesen tudják megkülönböztetni, hogy mi él és mi nem él, ezért "látják a szellemeket". Amúgy szerintem léteznek szellemek, de nem azok, akik nem jutottak be sem a pokolba sem a mennybe, hanem inkább az emberi tudat megmaradt végső formái, aminek nincsen se memóriája, sem beszédképessége, de még csak látni sem lehet. Mint valami láthatatlan energiamező(nem morfogenikus).
2013. júl. 3. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 Csuhi81 válasza:
43%

"A démonok köztudottan leszívhatják az emberek energiáját"


Na ne szórakozz!

2013. júl. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
30%
Talán ha a szülők(normális hangnemben) többet beszélgetnének vele, akkor nem a falhoz, meg a szellemekhez beszélne a gyerek!
2013. júl. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
87%

Nem akarok zavarni de amit nem látsz a szemddel az attol függetlenül még lehet hogy ott van :)

Van egykét történet saját tapasztalatok meg amit a családban hallottam és amit a barátaim meséltek és mind igaz.


pl.: Meghalt a nagy néném a háza apámnak nem kellett eladtuk a család aki megvette annak van egy kisgyereke és amióta beköltöztek abba a kisgyerek egy állitólag láthatatlan baráttal beszélget külön helye van a láthatatlan akárminek és külön kap enni is.


A nővérem kiskora óta hallott hangokat a szobájában egészen felnőtt koráig azután is hallotta sőt mivel a szomszéd szobában lakok én is hallom de rajtunk kivül senkisem hiszi el.


többet nem mesélek de mesélhetnék még.



18/F

2013. júl. 3. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!