Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Házifeladat kérdések » 10 éves német unokahúgom azt...

10 éves német unokahúgom azt a feladatot kapta az iskolába, hogy 5 max.10 percben kell bemutassa Magyarországot és, hogy milyen itt a karácsony?

Figyelt kérdés
Kell csináljon egy plakátot, amire képeket lehet rajzolni vagy nyomtatni internetről, ami a legjellemzőbb, legszebb itt. Gondoltam egy képre a lánchíd-parlament, Duna látképe, rubik kocka. Gondoltam arra, hogy említést tegyen olyan dolgokról ami a 10 éves gyerekeknek érdekes lehet, és a tanító néni is pozitívan értékelné. pl. golyóstoll feltalálója, gyufa, stb. Kérlek segítsetek még mit mondhatnék neki és, hogy milyen itt a karácsony?
2014. nov. 25. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Jézuska hozza az ajándékot.....Nem tudom hogy van a nemeteknel a szokas. de ezt biztosan irja le
2014. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szaloncukorról leht sokmindent mesélni

Hogy milyen töltelék lehet benne (zselé, marcipán)

Meg hogy szokás a fára tenni belőle

2014. nov. 25. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kitesznek egy nagy karácsonyfát a Parlament elé minden évben (igazit), beigli sütés
2014. nov. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, ezek jók! :) Méééég.
2014. nov. 25. 18:12
 5/7 anonim ***** válasza:
mondja el hogy hogyan zajlik egy átlagos karácsony itt, miket szoktunk enni, stb
2014. nov. 26. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Plakátra mehetne még pl. a "magyar tenger" (Tihany)

Badacsony

2014. nov. 27. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Oké, köszi. Még jöhetnek ötletek, még van idő.
2014. nov. 28. 08:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!