Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Kinek milyen élményei vannak...

Kinek milyen élményei vannak az alvásparalízissel kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Azért érdekelne ez engem, mert gyerekkorom óta időszakosan megjelenik nálam és szerintem ez nem egyszerű alvászavar.

#alvásparalízis #nem alvászavar
2014. dec. 9. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:

- Zöld fény és látás a sötétben

- Test elhagyása, lebegés (volt már hogy úgy éreztem, hogy az ágyról a földre estem)

- Azt hittem, hogy másik irányba néz a fejem vagy kiesik alólam az ágy.

- Egyre erősődő recsegő/rezgő belső hang a fejemben

- Hangok, általában visszhangzó, suttogó.


A kedvencem recsegő hang és utána levegés érzet.

Utána mindig olyan nyugodt vagyok és kipihent.

Bár már régen volt.

2014. dec. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt a videót még én csináltam amatőr koromban, most bevallom :D


https://www.youtube.com/watch?v=TvOxYjy5b58

2014. dec. 9. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem a legelső 13 éves koromban történt , nagyon féltem és félig-meddig láttam egy sötét alakot. Tudtam hogy van ott valaki , azt az érzést mit akkor éreztem , sosem fogom elfelejteni.

Egyébként , nekem nagyon sűrűn van napi 5x kb.(már nem hiszem hogy paranormális jelenség miatt)

De már megszoktam.

2014. dec. 9. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Napi 5 azért már elég durva...

És milyen, mire kell gondolnunk alatta?

Mi történik veled olyankor? Mióta?


Nekem életem legroszabb avlása az az időszak volt, amikor lusta voltam körmöt vágni (nagyon kemények a körmeim) és úgy aludtam, hogy belenyomtam a tenyerembe. És nem bírtam felkelni mert aludtam, csak éreztem és zavart. Reggelre meg ott volt a nyoma :D

Bár Novemberben a csuklómon hosszában jelent meg most is valami horpadáshoz, vágáshoz hasonló jelenség, de az csak elfekvés. Mások már egyből hülyeségre gondolnak.

2014. dec. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ja bocsi, a miótát írtad. A jelenség alatt meg csak a megjelenő emberkére gondolsz? Hogy tűnik el?
2014. dec. 9. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A harmadik szem ***** válasza:
Tudatos álmodás közben nekem mindig érzékelhető, hogy nehezebb megmozdulni, kicsit több erőfeszítés kell hozzá, de semmi vészes. Kisgyerek korom óta nagyon sűrűn álmodok tudatosan, így megszoktam ezt a jelenséget, semmi különös.
2014. dec. 10. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem egyszer volt egy fekete alakot láttam a szobámban és olyan volt mintha lebegnék és közelebb mennék hozzá... De ez csak 5 másodpercig tartott.
2014. dec. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Először, amikor nem tudtam, hogy mi is ez, akkor azt éreztem, mintha megfulladnék, és csak a légzésemre, meg a szívverésemre figyeltem, próbáltam mozogni, de csak zsibbadtam mindenhol. Kiabáltam, üvöltöttem, azt hittem meghallják, de reggel kérdeztem, hogy nem hallották, hogy kiabálok-e mint egy őrült, de nem. Én nem láttam semmilyen alakot, csak ilyen sötét, homályos képet a szobámból.

Aztán utána néztem, hogy mi is ez pontosan, azóta már tudom, hogy ez teljesen normális, a szememet már nem nyitom ki, mert ezek után se akarok semmilyen alakot sem látni, a lábamat próbálom mozgatni, érzem, hogy mozog, de, hogy valójában is megtörténik, azt nem tudom. (Pont úgy, mint a kiabálás) és mindig arra gondolok, hogy a neten olvastam, hogy nem tart sokáig és próbálok megnyugodni, bár ez nem mindig megy, és megint kiabálok, persze tudom, hogy nem hallják, csak addig a pontig bírom. Kb. ezek a tapasztalataim.

Egyszer volt, hogy hallottam egy hangot(Koliban aludtam), mintha kb. a sátán lett volna, és azt mondta, hogy "Öld meg, öld meg" én meg mondtam, hogy "nem" és ahogy felébredtem, olyan hirtelen fel is ültem az ágyamban, és a szobatársamra néztem, és arra gondoltam, hogy Úristen, hogy juthattam idáig, meg én nem vagyok ilyen beteg elme. :D

2014. dec. 16. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ez érdekes előző, amit írtál.


Talán valamilyen technikai eszközzel történő hipnotikus jelenségek lehetnek ezek ... valószínűleg fejlettebb technika, az ember által ma ismertnél. Nem feltétlenül idegeneké, lehet hogy valami "tiltott találmány" ilyen jellegű felhasználása.

2015. márc. 18. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!