Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mennyire lehet igaz egy...

Mennyire lehet igaz egy elhúnyt családtag állítása?

Figyelt kérdés
Édesapám mielött megszülettem volna meghalt (megmérgezte magát és anyámat is terhesen) anyám túlélte de az apám nem. Sokszor apám anyám álmába jön hogy figyelmesztesse valami veszélyre. Igy mostoha apám megúszott egy súlyos balesetet. Van párom akivel most nem vagyok együtt mert haza kellett jönnöm papir dolgok miatt. Apám újra anyám álmába jött és azt mondta hogy a párom egy rossz ember. Hogy van két gyereke egy kislány és egy kisfiú. Es felesége is van. Meg azt hogy ne engedjen vissza hozzá mert agyon fog verni. Nos ma egy barátjához utazott alonek van családja. Nagyon meglepő volt számomra hogy azok a gyerekek mennyire szeretik a páromat. Es az a valamilyen érzés ütött belém mintha azok a gyerekek az ő gyerekei lennének. Sokszor az első megérzésem igaz. És szerintem a párom nagyon jól tud hazudni. Van valakinek ilyen hasonló szellem vészjelzese?

2014. dec. 18. 18:30
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
A párod magyar?
2014. dec. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
19%
Ritka hülye ember vagy! Ha ilyen miatt nem bízol a párodban, mert anyád ámodott valami hülyeséget.
2014. dec. 18. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem Magyar. Iraki.
2014. dec. 18. 19:37
 4/13 Legoman ***** válasza:
54%
Ha visszajön álmodba és tanácsot ad, olyanról, ami bekövetkezett, akkor tényleg igaz, de figyelj oda. Nem tudhatod biztosra, hogy nem-e hazudni akar neked. Vedd figyelembe a tanácsát és derítsd ki a dolgokat. Vagy beszélj a pároddal, de készülj fel a dolgokra. Légy óvatos mindig! :)
2014. dec. 18. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Francba. Az adataiból meg lehetett volna mondani az országban regisztált összes hivatalos ügyét, előéletét (betegségek, munka, házasság, gyerek, stb.). Na mindegy.


A megérzéseket nagy becsben tartom. Ha úgy érzed, hogy valami nem stimmel, akkor cselekedj aszerint amit Te jónak látsz!

2014. dec. 18. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Durva:O Én asszem hallgatnék rá, aki az álomban volt.
2014. dec. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
88%
Talán édesapád így próbálja jóvátenni a bűnét, hogy segíteni próbál nektek álmokon keresztül, figyelmeztet.Hallottam már ilyen esetekről.
2014. dec. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem megengedőleg feltételezve a túlvilági életet, az elhúnytak mondHATnak igazat.

Ez persze, arra vonatkozik, ha ők közvetlen annak MONDJÁK, akire tartozik.

A közvetítő viszont akaratlanul is lényegesen megváltoztathatja az üzenetet, hiszen a szóbeli kommunikáció lényeges része pl. a hangsúly.

.

Párod betartja a muszlim vallás előírásait?

Te muszlima vagy, vagy csupám muszlim párja?

Párja vagy, vagy felesége?

Ezek persze, olyan kérdések, amikhez semmi közöm, viszont nakaed, a te szemszögedből lényegesek lehetnek.

2014. dec. 19. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%

Tisztában vagy a halál jelentésével?

A létezés megszűnése.

2014. dec. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Nyolcadik válaszoló. A párom betartja a muszlim szokásokat. Össze akartunk házasodni de féltettem őt. Én is muszlim lettem magam akaratából.
2014. dec. 19. 22:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!