Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A növények érzik ha szeretik...

A növények érzik ha szeretik őket?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok?

2015. jan. 11. 09:55
1 2
 1/13 anonim válasza:
100%

Igen. Egy kutatás is épült erre, és ott is azt mutatták ki hogy sokkal szebbre nagyobra nyílnak a növények ha szeretettel fordulnak feléjük:) én amig volt növények beszeltem is hozzá öntözés/tisztogatás/ápolás közben. :)

Ne úgy képzeld el h frankin megbeszéltem vele a gondjaimat hanem reggel mikor felébredtem és mellére mentem el vagy ilyesmi akkor neki is Jóreggelt kívántam, ha épp gondoztam olyanokat mondtam neki h nagyon szépen nő stb meg ha több időre elutaztam azt közöltem vele. Stb (kb ugy mint egy haziallathoz az se válaszol de beszélsz hozzá)

2015. jan. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Szerintem igen.Habár konkrét tapasztalat nincs.Inkább forditva:azt a növényt szeretem jobban,amelyik jobban fejlődik.

De a téma nekem is érdekes.

2015. jan. 11. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
:) Semmit nem csinálok a növénnyel, csak ugyanazzal az ásványvízzel öntözöm, amelyiket én is iszom. Rettenetesen nőnek, és nagyon élénk zöldek tőle. Az egyik fajta ásványvíztől még annál is jobban.
2015. jan. 11. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nézzétek meg a Simon Mágus című filmet , abban van szó erről a témáról, nem is akárhogy .
2015. jan. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem. Valamit éreznek, de az nem a szeretet.

Valamilyen biológiai vagy kémia folyamat játszódhat le, amit "éreznek", itt próbálj keresgélni, ne a szeretetnél, ott nincs közvetítő anyag.

2015. jan. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%
Mindenben ami él és mozog szellemlény van, ezeket az utakat már minden ember végig járta. Ha megkérsz szépen egy fűzfát hogy vigye le a lázad, és párszor körbe mész körülötte, akkor le fogja vinni.
2015. jan. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Nem hiszem, hogy a növények éreznék a szeretetet.

Sőt, van olyan, amelyik tiltakozik ellene!

Akármilyen nagy szeretettel simogatod meg a mimózát, levele összecsukásával tiltakozik ellene!

2015. jan. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Ozmium42 ***** válasza:
Abból kiindulva, hogy a fű akkor is nő, ha senki nem szereti (nem is beszélve az esőerdőkről, sima erdőkről, és a kedvenc kerti vagy szobai növényeinket leszámítva a világ összes növényéről), én azt gondolom, hogy nem. Ami számít, az megfelelő genetika, a fény, a levegő és a talaj összetétele és a sors.
2015. jan. 11. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fish1 ***** válasza:
Van erre egy kísérlet, Domján László beszélt róla: ültess el 2 cserépbe 1-1 babot, ugyanolyan földbe, ugyanolyan edénybe, és tedd őket egymás mellé. Locsold őket rendszeresen. Még a legelején válaszd ki az egyiket és erre az egyre gondolj pozitívan minden nap, képzeld el, hogy mennyire gyorsan nő, stb. És tényleg jobban fog nőni. Ebből vond le a következtetést.
2015. jan. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Ez nem kísérlet. Ahhoz sokkal több bab kell.
2015. jan. 11. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!