Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Alvásparalíziskor mennyire...

Alvásparalíziskor mennyire tudtok eltávolodni az alvó fizikai testetektől? Akár egészen messze el lehetne menni?

Figyelt kérdés
2015. jan. 15. 11:14
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

El lehet távolodni tőle, nagy energiaszint esetén. Lehet mászkálni a szobában, természetesen nem okoz ez semmilyen fájdalmat, néha csak 10 méterre lehet elmenni és visszateleportálsz de máskor rögtön lehet csinálni komplett asztrálutazást is, ilyenkor nagyon könnyü a mozgás is.

Viszont általába nem lehet mozogni, de ilyenkor lehet csukott szemmel koncentrálni amig megjelenik egy kép, bár ez ott nagyon nehéz. Lehet izomból is erölködni hogy kiszabaduljunk, ez is sikerülhet de nem mindig. Vannak rossz, irányithatatlan paralizisek is amik nagyon kellemetlenek, ahogy vannak rémálmok is.

Ami fontos nincs semmilyen szabály, mindegyik élmény más de pl vannak ilyenek hogy a villanyt sose tudod felkapcsolni (magától felkapcsolódhat néha) és ha az ajtókat bezárod tök élethűen akkor is ki lehet nyitni azokat.

Ja és amúgy én a saját testemet még sose láttam az ágyon de biztos para lenne.

2015. jan. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
Én már 1 éve szendvedek az alvásparalízistől...valójában csak annyi történik h a tudatom hamarabb ébred fel mint a testem..megrémülök és elkezdek hanucinálni...
2015. jan. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
Én fel tudok kelni érzékelem a tárgyakat a fájdalmat.De nemtudok elmenni a szobámon kívül mert teljesen vak vagyok.
2015. febr. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 MolotovPunk ***** válasza:

Szerintem az alvásparalízis nem egy átlagos dolog.

Valaki okozza azt.Nem barátságos dolog valószínűleg.

Persze akik nem hisznek természetfeletti dolgokban,azok simán megmagyarázzák.(Illetve próbálják.)

Én többször éltem már át ezt a dolgot és igen volt,hogy kiszálltam magamból.Szó szerint.Lelki dolog ez is szerintem.

2015. febr. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!