Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Szerintetek mit tegyek, ha a...

Egybritlány16 kérdése:

Szerintetek mit tegyek, ha a legjobb barátnőmmel 4 éve vagyunk barátok. De én kiköltöztem Angliába, és most kezdünk eltávolodni egymástól. Nem akarom elveszíteni, de már Csak skypon tudunk beszélni, de ő sosem ér rá. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

2014. aug. 21. 21:19
 1/3 anonim ***** válasza:

hol a probléma? csak mert nem látok semmi problémát.

attól, hogy kint vagy miért jelenti, hogy nem marad a legjobb barátnőd? én sokszor hónapokig nem látom a legjobb barátom, mégis fennáll ez a dolog kettőnk közt. amúgy fogod irsz facebookon neki valamit és ha lesz ideje akkor válaszol. ez is kommunikáció.

2014. aug. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha egy igaz barátságról van szó , akkor nem fogod elveszíteni akkor sem ha egyáltalán nem tudtok kommunikálni . Nekem 1 igaz barátom van, 13 eve ismerjük egymást es a távolság sem okozott soha gondot . Mindenkinek arra van ideje amire szánni akar. Nem hiszem hogy 1 heten 1 x nem tud valaki fel órát szánni a barátjára ha a lehetőség adott(skipe) ...
2014. aug. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ez addig oke amet irtatok, Csakhogy én Nem megyek többet vissza magyarországra, és ha bármikor skypolni akarok vele, Beni sosincs Irene, pedig egésznap otthon van, facebookon pedig nem is válaszol, és Meyer hogy ez most furcán hangzik, de olyan emberekkel lóg

akiket eddig utált, és akikkel én jóban Hatton, azokat leszólja...

2014. aug. 22. 07:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!