Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Hogyan (milyen gyakorlatok...

Hogyan (milyen gyakorlatok segítségével) lehet megtanulni az auralátást?

Figyelt kérdés
Olvastam hogy bizonyos gyakorlatokkal tanulni az auralátást.
2010. febr. 18. 15:20
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Az auralátók agya valójában az ember személyiségére utaló apró jelekből alkotja meg az illető auráját. Ez a jelenség a színes zene, a színes számok, és a számformák közeli rokona. Egy nagyon érdekes jelenség, amiben nincs semmi misztikus.
2010. febr. 19. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ennek a jelenségnek neve is van, itt lehet olvasni róla:


[link]

2010. febr. 19. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
49%
Nem a különböző energiákat látják. Az ilyen hókuszpókuszoknak nem szabad hitelt adni.
2010. febr. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
57%

A témával bohóckodók valószínűleg éveket töltöttek aura tanulmányozással és elolvastak számos publikációt is a témában, nem csak egy szenzációéhes műsorban hallottak róla. Vagy tévedek? És csak azért mert a tudomány jelenlegi állása azt mondja nincs ilyen(igazából nem mondja azt) még nem kell valamit leírni ilyen ostobán. Képzeljétek volt idő mikor a "tudomány" akkori állása szerint a földünk lapos volt és a széléről le lehetett esni. Persze azóta ezen már tovább léptünk, de akkor is azt hittük mindent tudunk már aki mást mondott azt kinevettük és saját járatlanságunkat a témában azzal próbáltuk leplezni, hogy gúnyt űztünk a kérdezőből és a kérdéséből.


Mellesleg a tudomány nem egy cső aminek egy iránya létezik. Az aura témában is folynak kutatások már egy idelye, több kevesebb sikerrel.

Persze ez nem mentség arra ahogyan egyesek az auratémához állnak. Tényleg elég nagy ökörség tud lenni. Nehéz ennek jól utánnajárni de sokan foglalkoznak/foglalkoztak vele szóval nem lehetetlen.


Azok a gyakorlatok amiket ebben a témában Magyar nyelven eddig találtam főleg arra szolgálnak, hogy serkentsék a jobb és a ball agyféltekék összhangját. Ha aurát nem is látsz tőlük élesebben tudod majd használni az eszed :).

2010. márc. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Nehéz komolyan venni egy olyan embert, aki képes az "ideje" szót elrontani.
2010. márc. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
52%
Ez alapján valószínűleg olvasásra sem érdemes amit beírtam. Nézd! Ha ennyi az egyetlen érved a véleményem ellen... örülj neki. Igazad van :)
2010. márc. 14. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Nem tudom,ezen olvasod e még ezt ennyi év után, de tudnod kell. Ne hallgass azon személyekre kik azt vallják h amit nem látnak nincs. Igen is van aura, és lehet látni. Könnyen megtanulhatod hisz csak koncentrálni kell. Egy személyt állits fehér háttér elé, majd koncentralj a személy körüli levegőre, ne a személyre a be is a fehér háttérre,hanem a kettő közé. Ha ügyes vagy, megláthatod. A fehér háttér azért kell , mert azon látszódik leginkább a színek. Remélem tudtam segíteni.
2015. okt. 30. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!