Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Sokszor látom álmomban a...

Sokszor látom álmomban a jövőt. Van mód arra, hogy fejlesszem ezt a képességemet?

Figyelt kérdés

Álmaimban sokszor láttam jeleneteket a jövőmből, amik ezekből mind meg is valósultak, pl. láttam, hogy el fognak gázolni és pár év múlva ki is vasalt egy mikrobusz, láttam, hogy el kell majd menekülnöm otthonról és tényleg el kellett, most külföldön élek, stb.

Tudom, hogy ezt a legtöbben hülyeségnek gondolják, de velem ezek valóban megtörténtek (már a halálomat is megálmodtam).

Szeretném fejleszteni a jövőbelátási képességemet, hogy ne csak álmaimban láthassam meg, hogy mi fog velem, vagy másokkal történni, hanem ébren is képes legyek rá. Van erre valamilyen módszer? Ki tudom fejleszteni a jövőbelátási képességeimet?

Mondanám, hogy csak komoly válaszokat kérek, de tudom, hogy ezt a legtöbben nem veszik komolyan.



2015. ápr. 20. 18:03
 1/9 anonim válasza:
Nekem is sokszor volt ilyen csak én nem komoly dolgokat hanem pl. olyat:mikor lessz az első barátnőm, hogy akkor hol leszek, meg az életemből egyes jeleneteket amelyek jelentéktelenek voltak
2015. ápr. 20. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, ez nem egyedi képesség, sok embernél előfordulhat.
2015. ápr. 21. 08:10
 3/9 gublug ***** válasza:

Szia,


a privát levelem mellett ajánlom még Namkhai Norbu rinpocse az Álomjóga és a természetes fény gyakorlata c. könyvet.

2015. máj. 1. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2015. máj. 2. 08:11
 5/9 stewei99 válasza:
Szia! Nekem is szokott lenni, ilyen ... De én nem ilyen nagy kiterjedésű esetekről álmodom, hanem jelenetekről, ami az életemben teljesen felesleges ... pl. Amikor táborba voltam, megálmodtam, hogy egy lánynak balesete lesz a strandon, és úgy is lett.
2015. máj. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:

Látnok vagy! - Jóslás és gyógyítás jövőbelátással

Debra Lynne Katz

2015. jún. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi. Utánanézek.
2015. jún. 11. 12:57
 8/9 gawaindragon válasza:

Nekem a hugommal együtt van ijenem. Azt nem tudom lehet e fejleszteni de kérlek ha jutottál valamire oszd meg velem is.

Ha már a többiek is meséltek én is mondanék valamit.

Egyszer témazárót írtunk matekból (14 éves vagyok de ez ne befolyásoljon) amiről nem is tudtam. És ekkor jutott eszembe az álmom.

5-ös lett a dolgozat és azóta egyre többször álmodik a jövőről.

2015. júl. 6. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mindenképp szólni fogok, ha sikerül fejlesztenem a dolgot. Annyit már kiderítettem, hogy ezt prekogníciónak hívják, talán így utána tudsz nézni.

Nem tudom, vannak-e az álmok mellett látomásaitok, vagy megérzéseitek, amik később bejönnek, mert nekem vannak és elvileg ez is a prekogníció része.

2015. júl. 6. 10:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!