Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A pszichokinézis elméleti...

A pszichokinézis elméleti működéséről szeretnék egy részletes leírást kérni. Valaki elemezte már a témát?

Figyelt kérdés

Addig eljutottam, hogy szükséges koncentrálni. A teljes folyamat érdekelne. Az ember, és a tárgy kapcsolata, az ember, és a tárgy között lejátszódó folyamat, és annak részletes előállítása, az erőforrás, és annak átalakítása a tárgyon, vagy a közvetítő közegben fizikai energiává. Ha bárki végzett már kísérletet-sikerrel- bármilyen "kinézissel" hálás lennék, ha minél részletesebben leírná.

Tudom hogy hiába írnám ki, hogy az "ez nem létezik" típusú kommentárok, és az ezeket notóriusan mindenhová bepaszírozók kíméljenek, mert csak azért is megtennék, úgyhogy várom az ő válaszaikat is. Annyit kérnék, hogy lehetőleg kulturáltan, és ne wikipédiás linkekkel, hanem saját gondolatokkal magyarázza, hogy pontosan hogyan, és miért nem működik. Előre is köszönöm mindenkinek!



2015. jún. 1. 20:11
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:
Eddig eljutottam. Ugyan a pszichokinézisben nem tudtam kamatoztatni, de attól még hasznos volt. Addig megvan, hogy a tárgynak is, nekem is van energiánk, de ez az energia nem kinetikus. Azaz nem alkalmas mozgásra. Az átalakítás módját pedig nem ismerem. Az energia pedig csökken a távolsággal, főleg tárgyak esetén, amelyeknek minden kisugárzása elég rövid távú(persze kivétel a kivétel). Itt vetődik fel, hogy akkor az én energiámnak kell elérnie. De az ember kisugárzása is szétszóródik, még akkor is, ha összpontosított, és még mindig nem kinetikus energia, legjobb esetben is csak elektromágneses, vagy hő.
2015. jún. 2. 15:22
 22/41 anonim ***** válasza:

akkor van több tucat sikerélményed ..

eredményekkel ..

2015. jún. 2. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 A kérdező kommentje:
A sikerélmény harmadlagos. Eredménynek pedig nem neveznék valamit, amit nem tudom hogyan csináltam. Mivel a működést nem sikerült elemeznem, a tévedés is benne van a pakliban. Nem sikerélményre van szükségem, hanem valódi eredményekre. Ha sikerélményre vágyom, ezer más dologgal foglalkozhatok. Teszem is. Ez nem arra kell.
2015. jún. 2. 16:18
 24/41 anonim ***** válasza:

észrevetted, hogy csomó ellentmondásba keverted magad?

ha az igazat írnád, ez nem történne meg ..


tulajdonképpen várhatsz is a csodára ..


üdv

2015. jún. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 A kérdező kommentje:
Egyetlen ellentmondásba sem keveredtem a kérdésemmel szemben. Igyekeztem egyértelműen megfogalmazni mit szeretnék, és ehhez tartottam is magam. De persze elhiszem neked, hogy ellentmondok magamnak, ha megmutatod hol. (idézheted is azokat a dolgokat, amik egymással ellent mondanak)
2015. jún. 2. 17:02
 26/41 Legoman ***** válasza:

Figyeld meg magad hogyan csinálod.

Azt írtad, hogy voltak sikerélményeid.

Tedd fel magadnak a kérdést:

"Hogyan csináltam? Miként működött? Mit csináltam, amitől ez történt?"

2015. jún. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 A kérdező kommentje:
Feltettem. Sőt, rengeteg más kérdést is. És nem csak ébren, de meditáció keretében is feltettem. Az összes magyarázat amit találtam tévesnek bizonyult. Sok mindenről kiderült, hogy az nem működik. Úgy legalább is nem, ahogy én csináltam. Minden alkalommal próbáltam leutánozni az előző alkalom sikerét, de vagy nem sikerült, vagy csak valami megváltoztatásával. Egy részük teljesen biztos hogy nem igazi telekinézis, hanem a testhőmérséklet lokális megemelkedése, ami hasznos, de nem az a célom. A többi pedig teljesen véletlenszerűen működött, vagy nem. Az általad leírt módszer nagy általánosságban produkált minimális eredményt, de annyira jelentéktelent, hogy nem tudtam kizárni a külső tényezőket, és mindig módosítanom kellett rajta. Ezért szerettem volna, ha valaki egy működő rendszert javasol. Amihez nem kizárólag ráérezni kell, hanem az elmélet alapján kiderül mire, és hogyan kell figyelni.
2015. jún. 2. 19:19
 28/41 anonim ***** válasza:

már az első kísérleteknél is nagyon tetszett a Tontie nevű játék,

pedig mindig megbuktam már rögtön az első pályán..


jópár ezer kísérletet tettem már akkor, amikor először sikerült mindegyiken túljutnom..


elégedettebb leszel, ha örömet okozó dolgokkal foglalkozol


szeretettel, ov

2015. jún. 3. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:

bocs, a link:


[link]

2015. jún. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Mozgáskoordináció fejlesztésére jó a játék. De ha a figyelmemet akarom tesztelni, ennél jóval nehezebbet is ismerek. Ez picit bugyuta.
2015. jún. 3. 11:04
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!