Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A pszichokinézis elméleti...

A pszichokinézis elméleti működéséről szeretnék egy részletes leírást kérni. Valaki elemezte már a témát?

Figyelt kérdés

Addig eljutottam, hogy szükséges koncentrálni. A teljes folyamat érdekelne. Az ember, és a tárgy kapcsolata, az ember, és a tárgy között lejátszódó folyamat, és annak részletes előállítása, az erőforrás, és annak átalakítása a tárgyon, vagy a közvetítő közegben fizikai energiává. Ha bárki végzett már kísérletet-sikerrel- bármilyen "kinézissel" hálás lennék, ha minél részletesebben leírná.

Tudom hogy hiába írnám ki, hogy az "ez nem létezik" típusú kommentárok, és az ezeket notóriusan mindenhová bepaszírozók kíméljenek, mert csak azért is megtennék, úgyhogy várom az ő válaszaikat is. Annyit kérnék, hogy lehetőleg kulturáltan, és ne wikipédiás linkekkel, hanem saját gondolatokkal magyarázza, hogy pontosan hogyan, és miért nem működik. Előre is köszönöm mindenkinek!



2015. jún. 1. 20:11
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
48%
"és ne wikipédiás linkekkel, hanem saját gondolatokkal magyarázza, hogy pontosan hogyan, és miért" Oké, ha van is erről feljegyzés, akkor szerinted pl: én honnan tanultam, vagy mi alapján gyakorlom? A dalai láma segített benne? Mert ne is haragudj, de ezek szerint ezt tudni kéne születésünktől fogva, de akkor te mért is nem tudod ennek elsajátítását? Segítettem volna, de én még csak 3 dalos karbon fekete öves léghajlító vagyok, viszont a mestereim tanácsára nem vagy kíváncsi. Sok sikert.
2015. jún. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:

"Oké, ha van is erről feljegyzés, akkor szerinted pl: én honnan tanultam, vagy mi alapján gyakorlom?"


Biciklizni könyvből tanultál, az iskolában, vagy úgy születtél, hogy tudod?


Bocs az offért.

2015. jún. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
72%
Na na, azért álljunk meg egy pillanatra! Majd ha az emberiség 83% tud pszichokinézis előidézni, vagy olyan természetes lesz mint a biciklizés, akkor jöhetsz nekem ezzel, addig nem! Bocsánat az off-ért..
2015. jún. 1. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:
A biciklizés sem természetes, és nem mindenki tudja megtanulni. A százalékok nem számítanak. Vagy tudod, vagy nem. Vagy meg tudod tanulni, vagy nem. Vagy megtanulod, vagy nem. Nem vele született tudás, és ha van is róla szakkönyv, gyakorlat és készség nélkül nem fog menni.
2015. jún. 1. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
64%
Ha most úgy állnék a témához, ahogy te gondolod 2. válaszoló, akkor azt mondanám neki: ülj fel és tekerj vazze! ? Vagy mire gondoltál mikor a kerékpározást hoztad fel? Mert akárhogy rakom a "darabkákat," nem látok összefüggést.
2015. jún. 1. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 anonim ***** válasza:

Fordítva ülsz a lovon!

Nem nekem kell bizonyítani, hogy nem műxik, hanem neked, hogy hitelt érdemlően ellenőrzött körülmények között, megismételhető módon működik!

2015. jún. 1. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 A kérdező kommentje:
Utolsó, épp ez a célom. Mondjuk nem másoknak, csak magamnak, de a cél az cél. Első válaszoló. Szerintem nem egészen értetted a kérdést. Nem baj, kalkulálva volt, ahogy gondolom észre is vetted, hogy szkeptikusok, és trollok is fognak írni. A wikipédiás linkelgetést azért említettem meg, hogy az általános iskolás szintű fizikát ne linkeljék be. Érdekelt volna szerinted miért nem működik. Elmúlt, de ez is bele volt kalkulálva. A válaszodat köszönöm.
2015. jún. 1. 22:35
 8/41 anonim ***** válasza:

a tengernyi elmélet csupán egyetlen csepp gyakorlattal ér fel


ha azt szeretném megtanulni, hogy a tudatom erejét tárgyak mozgatására használjam fel, egyszerűen elkezdeném próbálgatni, hátha sikerül ..

2015. jún. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim ***** válasza:
ha tényleg őszintén szeretném a pszichokinézist művelni, meg lennék győződve a cél eléréséről
2015. jún. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 A kérdező kommentje:
Így van. Kísérletezek is vele már évek óta, kiiktatva minden lehetőséget az öncsalásra. Éppen ezért kértem az elméletet. Én azon szerencsések közé tartozom, akik nem rendelkeznek velük született képességekkel. Ezért ha valamit meg akarok tanulni, elegendő, ha megismerem az elméletét, ahogyan elvben működik, és utána már csak annyit kell tennem, hogy átültetem a gyakorlatba. Az elmélet gyakorlat nélkül tényleg nem sokat ér. Viszont vaktában kísérletezni sem különösebben hatékony, mert ha bármit sikerül is produkálni, az nem kontrollált lesz, a működési folyamat pedig csak részben ismert. Ezért kértem, hogy ha valaki esetleg ismerne egy "koncentrálj erősen" szintűnél kicsit összetettebb elméletet, azt ossza meg velem, hogy átültessem a gyakorlatba. Egy véletlenszerű jelenséggel sokkal nehezebb kísérletezni, sokkal nehezebb fejleszteni, és ténylegesen megérteni, mint ha egy legalább részben ismert folyamattal viszonylag "könnyen" reprodukálható.
2015. jún. 2. 11:22
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!