Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » A pszichokinézis elméleti...

A pszichokinézis elméleti működéséről szeretnék egy részletes leírást kérni. Valaki elemezte már a témát?

Figyelt kérdés

Addig eljutottam, hogy szükséges koncentrálni. A teljes folyamat érdekelne. Az ember, és a tárgy kapcsolata, az ember, és a tárgy között lejátszódó folyamat, és annak részletes előállítása, az erőforrás, és annak átalakítása a tárgyon, vagy a közvetítő közegben fizikai energiává. Ha bárki végzett már kísérletet-sikerrel- bármilyen "kinézissel" hálás lennék, ha minél részletesebben leírná.

Tudom hogy hiába írnám ki, hogy az "ez nem létezik" típusú kommentárok, és az ezeket notóriusan mindenhová bepaszírozók kíméljenek, mert csak azért is megtennék, úgyhogy várom az ő válaszaikat is. Annyit kérnék, hogy lehetőleg kulturáltan, és ne wikipédiás linkekkel, hanem saját gondolatokkal magyarázza, hogy pontosan hogyan, és miért nem működik. Előre is köszönöm mindenkinek!



2015. jún. 1. 20:11
1 2 3 4 5
 31/41 anonim ***** válasza:

ja, elsőre annak tűnik az első pálya

na, de a 20.


vagy első kísérletre sikerült Tontie mesternek lenned?

2015. jún. 3. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/41 anonim ***** válasza:
egyébként, jöhet a nehezebb
2015. jún. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/41 A kérdező kommentje:

Első kísérletre valahol az ötödik pályán lenulláztam magam. Ami a nehezebbet illet, az nem ilyen jellegű. Amolyan bullethell játék. Touhou Project. A 6. része már működik pc-n emulátor nélkül.

Viszont javíts ki, ha tévedek, de úgy érzem, az a véleményed, hogy túlzottan ráérek, ezért hülyeségekkel foglalkozok, ezért linkeltél egy játékot, amivel úgy gondoltad, majd lefoglalom magam.

Ez csak megérzés, ha tévedek, nyugodtan javíts ki.

2015. jún. 3. 11:33
 34/41 anonim ***** válasza:

mit csinál Tontie az 5. pályán és milyen színű?


ha ezt a két kérdést megválaszolod, beismerem, hogy tévedtem,

és őszínte vagy

2015. jún. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/41 A kérdező kommentje:
Ha a kalapács a tontie, akkor az piros. Ha a küklopsz egyszarvúak, akkor piros, kék, van mellette ilyen számot mutogató tévéegyszarvúküklopsz, meg valami láncosbuzogány ami zöld. Ugyanakkor nem válaszoltad meg a kérdésemet.
2015. jún. 3. 11:47
 36/41 anonim ***** válasza:

nem

citromsárga és 3 aranyat ad


most erre mit mondjak?

2015. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/41 A kérdező kommentje:
Amit jól esik. Úgy sem valószínű, hogy bárki más figyelné még ezt a kérdést. Újra meg nem fogom feltenni. Lego válaszai hasznosak voltak, még ha nem is jutottam velük előbbre, rajta kívül meg csak te, meg valami troll válaszolt az elején. Szóval éld ki magad, ha mondanivalód van.
2015. jún. 3. 11:58
 38/41 anonim ***** válasza:

kilencedikéig szabadságon vagyok,

úgyhogy tőlem beszélgethetnénk,

ha elkezdenéd az igazat mondani..


persze az igazmondás nem megy egyik pillanatról a másikra, folyamata van..

az önmegismerés folyamata ez

2015. jún. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/41 A kérdező kommentje:
Ez a hazugság-dolog neked honnan jött? És miben hazudok? Mondjuk az eddigi beszélgetést nem érdemes folytatni, mert haszna nincs, de időt azt rabol. Leírhatnád például, mi a véleményed a PK jelenségekről, amiről a kérdést feltettem. Ez valahogy nem derült még ki.
2015. jún. 3. 12:29
 40/41 anonim ***** válasza:

Még egy normális oktatóanyagot sem tudtok linkelni...

Tessék, és szívesen:

[link]

2015. jún. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!