Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Auschwitzba aki belép komolyan...

Auschwitzba aki belép komolyan szomoru hangulat veszi kezdetét hírtelen? Aki járt már ott érzet hasonlót, furcsábbat?

Figyelt kérdés
szellem,ezoteria,parapszihologia

2015. jún. 6. 19:40
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Hát ha az emberben nullánál több empátia van, akkor gondolom, igen.
2015. jún. 6. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Nem.
2015. jún. 6. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
42%
Nem. Azért, mert tudom azt, amit nem szabad kimondani...
2015. jún. 6. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
vannak dolgok amiket nem szabad de ez nem olyan szerintem amit nem lenne szabad vagy tévedek?
2015. jún. 6. 20:42
 5/17 anonim ***** válasza:
84%
Hát gondolom, Auschwitz nem egy vidám barakk, ahol bulizós érzés veszi hatalmába az embert!
2015. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
29%
Én egy-két dolgon jót is mulattam. Főleg, amikor megnéztük a raboknak szánt medencét. Megnéztük a gázkamrát, aminek a falából elhyanagolható mennyiségű ciklon-b-t tartalmaz, stb... Na meg a sok dávid csillagos macska jancsin.
2015. jún. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
53%
Én nyomasztó hangulatot éreztem, szomorút csak akkor, ha tényleg olyat láttam.
2015. jún. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
70%

Én voltam ott, és tényleg elfogott egy furcsa, borzongós hangulat. Nem tudom, azért volt-e, mert "átok ül a helyen", vagy inkább az idegenvezetőtől hallott magyarázatok miatt.


3-as nyilván arra gondol, h szerinte kamu volt a holokauszt...

2015. jún. 6. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
52%
voltam ott. nyomasztó. attol függetlenül hogy zsidó nem zsidó elég sok embert megöltek ott. mikor ott egy vitrinnyi haj vagy egy vitrinyi cipő egy csomo szemüveg...olyan mint bármelyik hadifogolytábor. vagy akár egy temető. emberek voltak jók vagy rosszak meghaltak ott egy részük ottmaradt...verték őket kínozták vagy felmagasztalták de akkoris sok ember halt meg ott. az hogy a hely vagy a tanultak okozták a nyomasztó érzést nemtudom...mint mikor egy temetőbe jársz akkor se vagy vidám. vagy egy régi omladozó gyárterületen...
2015. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Legoman ***** válasza:
62%
Okozhatja szellem is ezt az érzést, de ezt így nem lehet eldönteni. Ahhoz engedélyt kellene kérni, és megvizsgálni a helyet.
2015. jún. 6. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!