Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Auschwitzba aki belép komolyan...

Auschwitzba aki belép komolyan szomoru hangulat veszi kezdetét hírtelen? Aki járt már ott érzet hasonlót, furcsábbat?

Figyelt kérdés
szellem,ezoteria,parapszihologia

2015. jún. 6. 19:40
1 2
 11/17 Missi_Key ***** válasza:
43%

nincs olyan hely amitől spontán szomorú leszel..

csak ha te szomorú akarsz lenni, vagy egy szerencsétlen érzelemlény vagy aki nem az agyával hanem a hormonrendszerével gondolkodik.

2015. jún. 7. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
25%

Ki az az "észlény", aki vidámabb lesz temetőben, kínzókamrában, tragédiák színhelyén?

.

Ha közömbös marad is bárki, csak a szellemi alulgombolósak vidámodnak meg az említett helyeken.

2015. jún. 7. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%
A Halál szelleme van jelen az auschwitzi táborban, azért lesz szomorú hangulatod.
2015. jún. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
45%
Amikor beléptem, nem. Sőt, az ottlét alatt is, komolyan viselkedtem, sajnáltam azt, ami történt, de még nem jutott el az agyamig. Miután kimentünk, fogott el valami szorongás-szerű érzés. Pedig empatikus ember vagyok és általában rögtön együtt érzek. De azt, ami ott volt, idő kell felfogni.
2015. jún. 19. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 homo ludensz ***** válasza:
Azt a megsemmisítő tábort mementóként meghagyták hogy az utána jövők emlékezzenek arra a cselekedetekre amit egyik ember képes okozni a másiknak. A föld a létesítmények azok ott és akkor annyi fájdalmat,kétségbeesést,haláltusát kénytelenek voltak magukba szívni és elraktározni hogy egy érző lényben ha ott tartózkodik a történtek után70 év multán is nyomot hagy.
2015. júl. 5. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
Volt osztálytársam anyukája azt mondta, hogy lehet érezni a halál szagát.
2015. júl. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Fujoshi-sama válasza:
Engem nem hatott meg különösebben. Nem a tábor a szörnyű, hanem bizonyos ott megtörtént események. Az épületek jó állapotban vannak, ha nem lennének a kerítések és a halálfejes táblák, első ránézésre meg sem mondanám, hogy az Auschwitz. Az őszi színes fákkal és a lemenő Nap fényével még hangulatos is volt...
2016. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!