Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Ti szoktatok olyat érezni,...

Ti szoktatok olyat érezni, hogy valami védőangyal féle segít és óv titeket?

Figyelt kérdés
Én szoktam, különösen akkor, amikor hatalmas bajok súlya alatt roskadozok. Egyszer csak jönni szokott a segítség. Olyanor valami megmegyaarázhatatlan túlvilági nyugalom is megszáll. Ez csodás. Honnan jön ez?

#angyal #hangulat #Misztikus érzés #misztikus segítség
2015. jan. 10. 00:39
 1/7 anonim ***** válasza:
39%

Vagy a szerevezeted védekezik a stressz ellen, vagy már teljesen kimerült a stresszhez, vagy az önmagad bűntetése örömmel tölt el.

Más ötletem most nincs...

Arra gondoltál már, hogy angyalföldre látogassál, hátha ott van a paradicsom?:)

2015. jan. 10. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2015. jan. 10. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Ha vannak védőangyalok, akkor jó xarul végzik a munkájukat.
2015. jan. 10. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Persze!

De nem "xarul" végzik a munkájukat mert ilyen szó nincs, hanem az ilyen moslék emberek közelébe nem mennek.

2015. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Ez is olyan dolog, hogy van aki képes ezt észrevenni, megfigyelni, érezni az életében és van, aki nem.
2015. jan. 10. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Isten próbáknak tesz ki minket, de kiutat is ad. Általában akkor mutatja meg hatalmát és nagyságát, amikor leginkább összetörünk és nagy szükségünk van rá. Olvasd el a Bibliát és mindenre választ kapsz :)
2015. jan. 11. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, ritkán nagy szükség esetén érződik.
2015. jan. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!