Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Mostanában furcsa dolgok...

Mostanában furcsa dolgok történnek a házban. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Szóval éjszaka olyat hallani mintha súrolnák a falat csiszolópapírral, ahhoz tudnám hasonlítani. Nem szokott sokáig tartani kb 5-10 mp. Először nem tulajdonítottam ennek semmit, de megfigyeltem, hogy mindig ugyanabban az időpontban történik. Ez keltette fel a figyelmem igazából. Akkor furcsa hangokat lehet hallani a konyhából, fürdőszobából amit szintén nem tudok hova tenni. Erre is csak mostanában lettem figyelmes. Valamint tisztán emlékeztem, hogy lekapcsoltam a lámpát este, de reggel a fürdőszobában és a hallban is világított. Eléggé beijedtem...
2015. júl. 9. 00:24
 1/9 anonim ***** válasza:
89%

6 napig írd fel, hogy mikor és hol mit hallottál. Illetve hogy a villany állapota milyen volt. Nem lehet, hogy kimentél wc-re?

Van, hogy nem emlékszik az ember. Egy ismerősöm csinált már így.

2015. júl. 9. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Missi_Key ***** válasza:

javasolnám hogy kamerával (éjjelátó funkció-autómata váltás erre )rögzítsd a helyiségekben mi történik


tudom ijesztő ötlet, de ez alapján lehetsz skizo is vagy ijesmi, szóval nem ártana tudnod, hogy nem alvajárás közben kapcsolgatod a villanyt...

2015. júl. 9. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem hinném, hogy pont most kezdenék becsavarodni amikor kezd jól alakulni az életem. :) Mindenesetre a kamerás ötlet nem hangzik rosszul. :)
2015. júl. 9. 01:49
 4/9 anonim ***** válasza:
sze-sze-sze-szellem!!!!
2015. júl. 9. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
egy kőműves szelleme lehet.
2015. júl. 9. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
érdekes, nálunk is mindig a fürdőben kapcsolódik fel magától a villany
2015. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én is sokszor égve találom a fürdőben a villanyt.Elkezdtem jobban odafigyelni, mert arra gondoltam, talán úgy felejtjük, mivel az ajtón nincs ablak, így nem szűrődik ki a fény, könnyebb égve felejteni.De nem, már olyankor is találtam égve, mikor direkt figyeltem hogy le legyen kapcsolva:(
2015. júl. 9. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebből arra következtetek, hogy a szellemek szeretnek tisztálkodni, vagy használják a wc-t, viszont kamrába nem járnak, mert ott nem marad égve a lámpa!
2015. júl. 9. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Badattitude ***** válasza:
..." amikor kezd jól alakulni az életem. :) " Ez a lényeg, erre építs. 100 emberből legalább nyolcvan megtudná magyarázni a jelenségeket, így én is.
2015. júl. 9. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!