Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Az élettársam mostanában...

Az élettársam mostanában furcsa dolgokat produkál. Nem igazán hiszek a természetfeletti dolgokban, lehetséges hogy van köze hozzá?

Figyelt kérdés
Élettársammal 5 éve együtt élünk boldogan egy kis kertvárosi részen az Alföldön, eléggé odavan az ezotériáért, van 1-2 barátnője aki átjár hozzánk és midig ezt a ouija vagy milyen táblával szórakoznak már rutinosak. Viszont 1 hete megváltozott a viselkedése... Van egy külön szobája ami ilyen hobbi szoba. Furcsa jeleket rajzolgat, és nyomtatgat ki ami ilyen hétszögletű valami, ami körül egy kör van. Teljesen antiszociális lett, és nem hajlandó velem kommunikálni. Szinte minden szabadidejét a kis szobában tölti. Ezek mellett még a háziállataink is elkezdtek eltűnni... Már 2 tyúk, 1 kacsa, és egy kecske is elszökött, vagy nem tudom mi történt velük. Tudnátok valami tanácsot adni? Teljesen elkeseredett vagyok már, mindenki hülyének néz, mivel a párom a szomszédokkal normálisan viselkedik, csak akkor ilyen ha kettesben vagyunk. Segítsetek kérlek!!!

2015. márc. 10. 11:35
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
0%
Panelben laktok?
2015. márc. 10. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:
kertes családi házban élünk
2015. márc. 10. 11:42
 3/47 anonim ***** válasza:
0%

Akkor jó :D

És mit mondott az asszony, mikor mondtad neki, hogy antiszoc?

2015. márc. 10. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:
amikor mondtam neki nem is figyelt rám, csak csinálta tovább a dolgát... velem nem beszél szinte, csak átjönnek a barátnői és bevonulnak a szobába. Amikor meg valaki lát minket akkor meg kedves vele, beszélget, de engem szinte ugyan úgy semmibe se vesz
2015. márc. 10. 11:47
 5/47 anonim ***** válasza:

Eddig miről beszélgettetek, hogyan telt az időtök?

A többi liba mióta a barátnője?

És mi az, hogy veled nem beszél.

Szólsz hozzá és nem reagál? Bezárkózik vagy mi?

2015. márc. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 A kérdező kommentje:

Teljesen átlagos dolgokról, az életről, mostanában terveztük majd hogy bevállalhatnánk egy gyereket, mert az anyagi biztonság is megteremtődött.

Hát a lányokkal kb. fél éve van jóban, de ez furcsa hobbijuk kb 1-2 hónapja tart.

Hiába mondom neki a véleménye, hogy hagyják abba ezt a hülyeséget, egyszerűen nem vesz rólam tudomást. Mindig elvonul a hobbiszobájába és bezárkózik.

2015. márc. 10. 11:53
 7/47 anonim ***** válasza:

És ha megjátszák a megszállottat és szeretkezni vonulnak el közbe vmelyik figyel h ha arra jönnél lene bukjanak?

vagy megőrült esetleg teljesen beképzelte magának h megszálta vmi és mivel minden fejben dől el másik személyiséget kapott ami persze nem végleges az ilyet meglehet törni ha nem őrült bele.

2015. márc. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:
azért az eléggé vicces lenne hogyha azért jönnének át hogy kéjelegjenek... amikor máshova is mehetnének...
2015. márc. 10. 11:59
 9/47 anonim ***** válasza:
0%

Nőnapon felköszöntötted?

Magánélete mindenkinek kell, hogy legyen egy kicsi...

Kérdés, hogy te vagy-e túl féltékeny ill. keresel-e indokot a félre dugáshoz, vagy a nő kezd meghibbanni és köz- és önveszélyes lennei?

Miért nem szakítol vele és keresel egy értelmes embert?

Persze 5 év, tudom az hosszú.

De most szeret téged vagy sem?

Nem dorgozik?

2015. márc. 10. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
De nincs kizárva én raknék rejtett kamerát vagy poloskát a szobába a helyedben.
2015. márc. 10. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!