Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Elhunyt nagypapám, tegnap egy...

Elhunyt nagypapám, tegnap egy fényképet tettünk ki neki a polcra gyertyát elé, az elborult a gyertyára és egy megégett nagypapám keze, a hátulján: Öcsikék, kikre mindig számíthatok, a két öcsém is rajta volt! Valaki segit hogy ez mit jelenthet?!

Figyelt kérdés

2015. júl. 12. 22:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Azt jelenti, hogy gyertya közelébe veszélyes fényképet tenni, mert leéghet a ház.
2015. júl. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
59%
Azt, hogy nem jó a képkeret, vagy pedig huzat volt
2015. júl. 12. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem adtam rá okot, hogy tuskó parasztnak hívj. Képzelem te milyen ember lehetsz, ha leparasztozol valakit aki segíteni próbál.
2015. júl. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
66%
Olyan ember, aki próbál egy komoly kérdést feltenni és képtelen elviselni (akár csak én) a hozzátok hasonló értéktelen hozzászólásokat gyártó szerencsétleneket. TUDOD. Ezotéria fül, ezoterikus választ igényel, te ostoba.. te.
2015. júl. 12. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem véletlen volt; nem hinném, hogy jelentene bármit is. Általában a halott embereknek nincs annyi "energiájuk", hogy a fizikai síkon mozgassanak dolgokat.


7: Ajj, de ha nem hiszel az ilyen dolgokban, miért jössz ide trollkodni? Én sem megyek okoskodni a tudományos kategóriába.

2015. júl. 13. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szégyelld el magad te evolúcionista,te neked nincs jobb dolgod,mint mindenkit kioktatni és minden kérdésnél okoskodni?Ha nem hiszel az ezotériában,akkor minek olvasod el egyáltalán a kérdést?Menj inkább boldogíts másokat...bár úgy sejtem, hogy környezeted már megútált és itt éled ki felsőbbrendű beállítottságodat.És igen bunkó választ adtál,többször is igaza volt a kérdezőnek.Azt nem veszed számításba,hogy nemrég halt meg a nagyapja,vannak neked érzelmeid? Kötve hinném, hogy szégyelld el magad!
2015. júl. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Ha kijelentjük, hogy nagyapád nem létezik többet, ez még nem bunkóság, hanem a kőkemény élet.

Részvétem miatta.

Ez nem az ő emlékének megsértése.

2015. júl. 13. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


"Téged látlak a felkelő napban,

a Te hangodat hallom egy csöndes madárdalban.

Téged látlak egy távoli hegyben,

egy fényes napsugárban, egy hűvös esőcseppben.

Te vagy a falevél, mit felkap a szél,

Te vagy a szél, mi az arcomhoz ér.

Ott vagy egy dalban, egy névben, egy hangban,

hallak a csöndben, hallak a zajban.

Mindig Téged látlak, mikor felnyílik a szemem,

s ha álomba merülök, újra Te vagy velem.

Mindig közel vagy, mégis oly távol,

én tudom egyedül,mennyire HIÁNYZOL! "

2015. júl. 13. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 Fish1 ***** válasza:
Az írásnak nem biztos, hogy van jelentősége ebből a szempontból, szerintem egy jel lehetett, hogy jól érzi magát a másik dimenzióban és minden rendben vele.
2015. júl. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Lucifer ez lehet így van,csak ez az ember mindenhova csak okoskodni és a saját igazát jár bizonygatni,mert azt hiszi magáról ő mindent tud és tévedhetetlen.És őszintén megmondom,nekem kezd egy kicsit elegem lenni ezekből az emberekből,miért nem keres magának más szórakozást?
2015. júl. 13. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!