Kezdőoldal » Ezotéria » Természetfeletti lények » Csinaltam egy fenykepet a...

Csinaltam egy fenykepet a lakasunkban. A kepen, a kutya mellett labda alaku hofeher gomb van. A videokon is ott voltak. Volt amelyik lassabban mozgott es iveket irt le. Ezek mind egyenileg mozogtak tehat por nem lehetett. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
A kutya miota 2 honaposan megkaptuk, nem megy be a szobajaba egyedul. Van egy folyosonk, az egyik vegen a mi szobank van az ovevel szemben a masik vegen a nappali. A nappaliban szokott velunk lenni. Latod rajta hogy nagyon szomjas indul a szobaja fele de a folyoso elejen megall, nezi a folyosot nyuszit, hatrahajtja a fulet es visszajon. Ha a labdajat a folyosora dobod, nem mindig hozza vissza, inkabb visszajon. Este vizet is csak ugy iszik ha ott vagyunk vele. Ezt elmondtam anyosomnak es mondta hogy unokatestvere foglalkozik ezoterikus dolgokkal. Egy poharban tegyek a szobaba felig sot felig ecetet. Ez allitolag jelzi, ha van ott valami termeszetfeletti, a negativ energiat elvonja es a so kicsapodik a pohar oldalara. 2 honapig nem tortent semmi amikor egyik reggel megneztem a poharat olyan mintha jegviragos lett volna a so a pohar falan kikristalyosodott de ugy hogy a pohar peremen kivul is volt. Monta hogy ismeteljem meg. Akkor mar 1 het mulva olyan volt. A kutya azota rosszabbul van. Estenkent mar nagyon ideges nez a nappali egyik pontjara ahol semmi sincs es vagy nyuszit vagy morog.

2015. jún. 2. 11:09
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:

A folyadék elpárolog, a só kicsapódik, ennek semmi köze az ezotériához.

Ettől függetlenül lehet ott valami, de ez nem bizonyíték rá.

Miért van a kutyának külön szobája? :S

2015. jún. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
56%

A foltok a képen bogarak vagy más apró szálló dolgok (porcica vagy hasonló), ami visszaveri a fényt és ezért fehér foltnak látszik a képen. Milliónyi ilyen kép/felvétel van, nincs benn semmi különleges.


Az ecetes kísérlet babonás butaság, teljesen értelmetlen, ne foglalkozz ilyesmivel. Nem létezik "negatív energia", és a kicsapódás egyszerű fizikai jelenség.


A kutya nem lát szellemeket, valami más baja van. Lehet, hogy csak fél az egyedüllétől, vagy valami mástól. Felesleges szellemeket keresni mindenhol.

2015. jún. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Az lehet hogy kicsapodik, de hogy lehet az hogy egyszer 2 honapig nem csapodik ki, egyszer pedig mar egy het utan. Ugyanaz a pohar, az ecet, a so, a szoba. Nagyjabol ugyanaz a homerseklet ingadozas. Nalunk maj januar ota dog meleg van. A poharat pedig minden reggel lecsekkoltam. 3 szobas a lakas mi, parommal egyet hasznalunk, egyet kapott a kutya is, egy meg csak vendegszoba. :D :D
2015. jún. 2. 11:28
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a kutya csak nem akar egyedül lenni :)

A hőmérséklet meg nem ugyanannyi, hiszen kint is elég gyakran változik. De változhat a páratartalom is.

Szóval sok minden befolyásolja.

Pl. van amikor hetente többször is meg kell öntözni a virágokat, van amikor elég 2 hetente. Azokból sem ugyanúgy párolog el a víz.

2015. jún. 2. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Igen a kutyák a semmit morogjak meg.....

Majd megszokja nem kell félnie tőle.

Ti meg nem is erzekelitek.

Nem értem mi a probléma.

Felos a kutyus, ennyi.

Mért lenne negatív???

2015. jún. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
miota a poharas kiserletet csinalom a homerseklet +14 es +38 celsius fok kozott valtozik tehat akkor is amikor nem tortent semmi 2 honapig, akkor is amikor egy hetig. A kutya pedig teljesen jol van, van amikor fel napig nem latom mert a szobajaban alszik vagy jatszik. Este 11 kor kezd meghulyulni 9:30 kor sotet van mar. Meg sotetben is jol van kb 11 ig.
2015. jún. 2. 11:45
 7/19 anonim ***** válasza:
Be van zárva a szobájába éjjel? Vagy kijöhet, mászkálhat, bemehet hozzátok?
2015. jún. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
A tobbi ajtot bezarjuk a folyoson, tehat az o szobaja, a mi szobank es a folyoso van nyitva.
2015. jún. 2. 12:06
 9/19 anonim ***** válasza:
A fénykép vakuval készült? A fotókat videókat nem tudod feltölteni valahova,hogy megleshessük mi is őket?
2015. jún. 2. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 bollocks ***** válasza:
29%
Ne hallgass a többiekre. Egy démon lakik nálatok, jobb, ha minél előbb elköltöztök. A kutyát pedig adjátok le egy menhelyen, mert valószínű, hogy őt is megszállta. Ilyen válaszra vártál, nem?
2015. jún. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!