Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Szerintetek, ha az ember hisz...

Szerintetek, ha az ember hisz és fél a szellemektől, akkor hallucinálhat olyat ami nem történt meg?

Figyelt kérdés
Én éjszaka mindig fura hangokat hallok a házban, de nem tudom, hogy valóságosak-e vagy csak a félelem generálja az agyamban. Egyébként nagyon félek az ilyen paranormális dolgoktól amint írtam, most meg rátesz az is, hogy új házba költöztünk... :/
2015. júl. 23. 19:31
 1/8 Legoman ***** válasza:

Lehet, hogy azok a hangok, amiket hallasz valóban ott vannak, csak valamilyen tárgy adja ki (például óra), és te ebbe beleképzelsz valamit.

De ismerd meg jobban a szellemeket. A félelem egy dologtól azért van, mert számodra ismeretlen.

A válaszom: Igen, hallucinálhat, ha nagyon fél.

2015. júl. 23. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
A hallucináció lényege pontosan az, hogy olyan dolgokat látsz vagy hallasz, amik nincsenek ott, esetleg semmi közük az általad vélt indokhoz. Ha félsz valamitől, akkor nagy eséllyel annak fogsz tulajdonítani egy csomó dolgot amit tapasztalsz.
2015. júl. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát, ha nem is hallucinál, de beképzelhet magának olyan dolgokat, melyekkel azonosítja az általa ismeretlent megmagyarázhatatlan jelenségeket. A hangoknak mindig valós forrása van,hacsak nem vagy skizofrén, amit kétlek.
2015. júl. 23. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha már az agyára ment, akkor hallucinálhat.
2015. júl. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Lehet hogy azok a hangok valosak. De az biztos hogy nem szellemek csinaljak.

De igen lehet hangokat de meg szagokat is halucinalni.

Uj haz? Es akkor mivan? Semmi termeszetfeletti nincs ott..

Ne porogj ra erre..

2015. júl. 23. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ha már annyira félsz akkor igen.
2015. júl. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy a házban valamilyen csövek adják ki a hangokat, esetleg a szél (ha egyáltalán van, mert itt nálam sajnos nincs.. :D). Még az is meglehet, hogy valamilyen rágcsáló beszökött oda és mászkál a falakban. Minálunk denevérek és verebek zajonganak, szóval ha van a ház környékén, biztos az is közrejátszhat.

De a félelem sincs kizárva. Mivel új ház ezért fel kell fedezni és mivel nem ismered annyira, ezért nincs akkora biztonság érzeted, valamint nem érzed otthon magad...

Amúgy én is nagyon f*sok az ilyen paranormális dolgoktól és volt már sokszor, hogy sikeresen behaluztam valamit...

De hidd el nincs ott semmi, max egy kisegér/denevér. :)

2015. júl. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hallucinálhatsz is - hallasz olyan hangokat, amik nincsenek is.

A másik eset: valós hangokat -félelmedben- rosszul értelmezel.

Egeret hajtva a padláson (kóbor) macska nagy rajcsúrt tud csinálni.

2015. júl. 24. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!