Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miért van itt ennyi ember,...

Miért van itt ennyi ember, aki nem is hisz a paranormális jelenségekben?

Figyelt kérdés
Miért szórakoztató mindenhova odaírni hogy "nem létezik", "hülyeség", esetleg máson poénkodni?
2015. márc. 27. 13:51
1 2 3 4 5
 1/42 A kérdező kommentje:
Ráadásul ahogy körülnéztem a kérdések közt, hónapok óta ugyan az a 3-4 felhasználó írja ezeket a válaszokat. Ennyire unatkoztok?
2015. márc. 27. 13:54
 2/42 anonim ***** válasza:
52%
A kérdés inkább: miért van itt ennyi ember, aki hisz a paranormális jelenségekben és mindenféle hülyeséget beképzel magának?
2015. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 Trafó1 ***** válasza:
94%
Mi van akkor ha a válaszolók közül többen nem is igazi emberek csak valami paraizék?
2015. márc. 27. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 A kérdező kommentje:

Hinni mindenkinek joga van bármiben, és megbeszélni azonos hitű emberekkel.

Én nem erőszakolom másra az én hitem, más se erőszakolja rám az enyém.

Engem pl kifejezetten hidegen hagy a vallás téma, nem is megyek offolni a vallás topikba, meg szidalmazni másokat, akik istenhívőek.

Ha téged idegesít ez a téma, miért vagy itt?

2015. márc. 27. 14:00
 5/42 A kérdező kommentje:

*rám az övét.

bocsi

2015. márc. 27. 14:00
 6/42 Legoman ***** válasza:
60%

Azért, mert még nem tapasztaltak semmi ilyet.

Majd, ha ők is tapasztalnak valamit, amit nem tudnak megmagyarázni, akkor vagy elhiszik, hogy létezik ilyen vagy nem foglalkozik vele stb.

De ezekkel nem kell foglalkozni. :) A számodra hasznos válaszokat vedd figyelembe, de a másik véleményét is fogadd el, ha az nem sértő vagy bántó szándékú.

2015. márc. 27. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
35%

Te mit keresel az Interneten, ami szigorúan természettudományos alapon működik, az elmeroggyant ezoterikus marhaságaiddal?


Beszéljétek meg szépen gondolatátvitellel vagy kristálygömbön keresztül, ti úgyis abban hisztek!


JA, BZMEG, hogy azért, mert az a valóságban NEM MŰKÖDIK, a csúnya rossz természettudomány eredményei meg igen?!

2015. márc. 27. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
30%

"Miért van itt ennyi ember, aki nem is hisz a paranormális jelenségekben?"


Mert TUDNAK gondolkodni!

2015. márc. 27. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
26%
Miért van itt ennyi ember, aki hisz a paranormális jelenségekben? Pont az ilyen hiszékeny barmok miatt tudnak megélni a jósok, a szellemírtók és a kuruzslók. Legalább munkahelyet teremtetek :)
2015. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:

Úgy értem, mit kerestek a TOPIKBAN AMI ERRŐL SZÓL?

fikázás az megy, de válasz arra, hogy miért itt esz titeket a fene arra nem jött válasz

2015. márc. 27. 14:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!