Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Lehet értelme az elméletemnek?...

Lehet értelme az elméletemnek? (többi lent)

Figyelt kérdés
Több mint fél éve azon dolgozom, hogy bebizonyítsam nektek, hogy az illuminati egyenlő a sátánizmussal, és ez immár sikerült is. Tehát, ugyebár a 666 a sátánizmus jele... ez 3 számjegy, így elosztottam a 666-ot 3-mal, így kijött a 222. A 222 ugyancsak 3 ugyanolyan számjegyből áll, így ezt ugyancsak eloszottam 3-mal, így kijött a 74. A 74 (mivel 2 jegyű szám) így a számjegyeit (azaz a 7-et és a 4-et összekellett adnom) így kijött a 11. Mivel ha 2 egyforma számjegy áll egymás után, akkor viszont ki kell vonni, tehát 1-1=0. A 0 annyit jelent pszihomatematikailag, hogy egy kör, így köré kell rajzolni egy háromszöget. Így az a 0 jelzi a háromszögben lévő szemet, ami az illuminat-t jelzi, így a 666-ból kikövetkeztettem, hogy az illuminatusok sátánisták. Szkeptikusok erre mit léptek?
2015. szept. 8. 17:33
 1/6 M@teee ***** válasza:

Azt lépem hogy le kéne állni a cuccal meg nem matekkal bebizonyítani létező csak el nem ismert vagy túlreagált dolgokat. És azt elmondanám,hogy a háromszög+szem kombó nem illuminati hanem mindentlátó szem.


(nem vagyok feltétlen szkeptikus)

2015. szept. 8. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorlatilag már ott bele lehet kötni az elméletedbe, hogy nem a sátánizmus jele a 666, hanem a fenevad száma. A sátán és a fenevad nem ugyanaz. Az okkult számokat nem lehet osztani, vagy szorozni, minden hatalomnak megvan a maga száma, így a bolygóknak, a Napnak, a Holdnak, és a földi hatalmaknak is. A nulla nem kap szerepet a valódi okkult számok között, mivel a jelentése kívül esik a teremtésen. Az a nem létezést mutatja, csak viszonylag későn, arab behatásra került be a fogalma az európai matematikába, a számmisztikába pedig nem kaphat szerepet, mert a nulla nem szám. Így értelmezhető, hogy a hatalomnak, aminek a neve számmal kifejezve 666 nem lehet felbontani a nevét, és számát, mert az önmagában áll, és ez a végső összege, és okkult neve a fenevadnak. Ezen elbukik a teljes számlevezetés.

Emellett az illuminátusok a rózsakeresztesekkel együtt a szabadkőművességből eredeztethetők, ami jóval János Jelenésekről írt könyve előtt kezdte meg működését, és őrzi hagyományait szinte kizárólag a zsidó misztikára alapozva. Az nem képezi a kérdésed tárgyát, létezik e jelenleg az illuminátusok, engem meg különösebben nem érdekel hogy létezik e, vagy sem. Viszont az egész levezetés vérzik, tartok tőle, hogy csak trollkodsz.

2015. szept. 8. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ne higgye el senki amit írtam, csak unatkoztam! :D
2015. szept. 8. 18:03
 4/6 anonim ***** válasza:

"annyit jelent pszihomatematikailag"


Ettől kész vagyok!

:D :D :D

2015. szept. 8. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedves IxereD-Alien, csodás levezetés, azt még leírhattad volna hogy a háromszög onnan jön hogy az eredeti szám háromjegyű, csak hogy mindenki számára érthető legyen. A kételkedőknek meg jelezném hogy János szabadkőműves volt és az is meg közismert tény hogy a 666 a sátánisták száma, még ha egyesek ezt tagadják is.
2015. szept. 9. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Menjünk vissza a legelejére. Azt már sikerült bizonyítanod, hogy a 666 a sátán száma ? Vagy simán csak elhitted az egyháznak ?
2015. szept. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!