Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miert felek a sotetben?

Miert felek a sotetben?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok.Tegnap olvastam egy olyan lenyrol hogy "figyelo" tudom hogy nem letezik de nagyon felek,es tudom hogy nem kene ilyent olvasnom.Egyszeruen hajnali 1.-2 kor felkeltem es gondoltam ra es sirogorcsot kaptam..Kiskorom ota mindig is feltem a sotetbe es hajlamos vagyok bekepzelni dolgokat.Szerintetek meg ilyen korban normalis?Es mit kene tennem hogy ne feljek ennyire? 13/l
2015. okt. 16. 22:23
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
66%
Lézeik egy Chupacabraszerű démon, ami a 14 év alatti lányokra van gerjedve. Nekem is volt egy húgom. Nagyon sokáig hörgéseket hallott és kaparást az ágy mellől. Egyszer sikítva rohant ki a szobából, hogy valami a feje mellet lihegett és nyáladzott. Árny lényekről beszélt, akik éjszaka kínozták és le akarták húzni az ágy alá, ahol nyirkos hideget érzett. Az utolsó napon amikor láttam, valami pokol kapujáról meg csonkokról beszélt. Egy nap reggel csak párnacihát és vért találtunk. A rendőrség szerint éjszaka bejött egy medve. De én soha nem hittem el.
2015. okt. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces vagy :DDD
2015. okt. 16. 22:58
 3/24 anonim ***** válasza:

Egyszer szívesen lennél veled a sötétben.

Szeretem a félős embereket. Képtelen vagyok félni, így izgalmasnak találnám a szituációt:)

Volna benne élet.

Egyik nap próbáld ki, hogy tök sötétben kimész a wc-re vagy a konyhába. Izgalmas lesz, de senki nem fog bántani:)

2015. okt. 16. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

"olvastam egy olyan lenyrol hogy "figyelo" tudom hogy nem letezik de nagyon felek"


Mitől félsz ? Tudod, hogy nem létezik nemde ?


Beindítja a fantáziád és ezért félsz, de nincsen valós oka

2015. okt. 16. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
természetes emberi reakció, hogy félünk attól, amit nem ismerünk. sötétben meg ugyebár nem hagyatkozhatunk, vagy legalábbis kevésbé, a legfontosabb érzékszervünkre.
2015. okt. 17. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
A saját gondolataidtól félsz. Az emberek hajlamosak erre... Nagy valószínűséggel kinövöd.
2015. okt. 17. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim válasza:
én is mindig féltem ilyenektől, úgyhogy elkerültem őket, nem néztem/olvastam horrort stb és akkor nem volt mit beképzelni :) bár mai napig (26 vagyok már) futok az ágyba a sötétbe nehogy valami elkapjon :)
2015. okt. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
hat erre mit lehet irni termeszetes emberi reakcio hogy a sotet=tehetetlenseg erzeset kelti ugyebar..na most ez ellen max annyit tudsz tennih ogy zseblampat stb magad meleltt tartassz hogy kinovod e haat nem szeretnek melle beszelni nem biztos hogy ki fogod ,de nem minden haszontalan dolog ami rossznak tunik lehet hogy egyszer ez az ovatossagod felelmed fog megmenteni teged az eletedben :)
2015. okt. 17. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
0%
Egyszerű:Mert gyáva vagy!
2015. okt. 17. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Van egy "jelenség" amit úgy hívunk hogy a küszöb őre. Az előző életek asztrális lenyomatából összeállt képződményről van szó. Gyerekeknél és haldoklóknál működik a legerősebben.

Ha 13 évesen gondot jelent számodra az csak annyit jelent, hogy érzékenyebb vagy az átlagnál.

2015. okt. 17. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!