Kezdőoldal » Ezotéria » Parapszichológia » Miert felek a sotetben?

Miert felek a sotetben?

Figyelt kérdés
13 eves vagyok.Tegnap olvastam egy olyan lenyrol hogy "figyelo" tudom hogy nem letezik de nagyon felek,es tudom hogy nem kene ilyent olvasnom.Egyszeruen hajnali 1.-2 kor felkeltem es gondoltam ra es sirogorcsot kaptam..Kiskorom ota mindig is feltem a sotetbe es hajlamos vagyok bekepzelni dolgokat.Szerintetek meg ilyen korban normalis?Es mit kene tennem hogy ne feljek ennyire? 13/l
2015. okt. 16. 22:23
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:

koszonom az ertelmes valaszokat :)

Am szolok nem felek a pokoktol es este felek valamitol,de nap kozben sotet van fulig a szobamba.Es ez szerintem nem gyavasag mert kepes voltam (igaz tarsasagban) hatra menni egy erdoben tanar nelkul csak par ossztalytarsammal.Szoval nem gyavasag.

2015. okt. 31. 23:42
 22/24 A kérdező kommentje:
Es imadom a horrort es az olyanoktol mint pl:a korbol dolgok nem felek mert teljesen tudom hogy nem leteznek.Csak amiket olvasgattam meg barataim mondogattak (csak a legjobb baratnoim tudnak errol).az a gond hogy nekem tul elenk a fantaziam es barmit kepes vagyok bekepzelni.
2015. okt. 31. 23:45
 23/24 A kérdező kommentje:
es gondolom mindenki jobban hallja a hangokat este,es en a legtobb esetbe lattok is
2015. okt. 31. 23:48
 24/24 anonim ***** válasza:
Én is jelesre végeztem a bátorság próbákon, de vannak dolgok amiktől berezelek
2015. nov. 1. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!